Bulaşık makinesi nasıl yerleştirilir?

Yorum Yapılmamış

Kirli bulaşıkları düzenli bir şekilde yerleştirerek, bulaşık makinesini verimli kullanabilirsiniz. bulaşıklar makineye nasıl yerleştirilmelidir?

Bardaklar

Bardakları ters bir şekilde, makinenin üst rafının yan bölümüne sırayla yerleştirin. Orta yere yerleştirdiğiniz bardaklarda su lekesi kalabilir.

Çatal, kaşık ve bıçaklar

Kirli çatal, kaşık ve bıçağı makinenin ilgili rafında yer alan, özel kısma yerleştirebilirsiniz. Çatal, kaşık ve bıçağın yıkanmama ihtimalini ortadan kaldırmak için karışık biçimde yerleştirin.

Kaseler

Kaseleri makinenin üst rafına, yerleştirebilirsiniz. Ön sıradaki kaseleri içe bakacak şekilde, arka sıradaki kaseleri dışa bakacak şekilde yerleştirin. Bu şekilde yerleştirdiğiniz kaselerin içine, yıkama aşamasında yeterli miktarda su girer.

Plastik kaplar

Plastik kapları üst rafa, bardak ve kaselerin arasına yerleştirebilirsiniz.

Tencereler

Tencereleri alt rafta bulunan geniş kısma yerleştirebilirsiniz. Tencereleri ters çevirip, yerleştirmeyin. Ters çevrilerek, yerleştirilen tencereler su akışını bloke eder. Bu da tencerelerin içinin tam anlamıyla temizlenmesini engeller.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php