Koltuk nasıl temizlenir?

Yorum Yapılmamış

Oturma odasında ve salonda bulunan koltuklar diğer eşyalara nazaran daha sık kullanıldığı için daha çabuk kirlenir. koltukları temizlemeniz için işinize yarayacak bilgiler:

• Koltuğu silerek temizlemeyi düşünüyorsanız, koltuğun kumaşına ve dokunsuna uygun deterjan seçmelisiniz. Kullandığınız gelişi güzel deterjanlar koltuk kumaşının zarar görmesine ve kısa sürede deforme olmasına neden olur. 

• Bir kovaya bir miktar su koyun ve içine biraz deterjan katın. Önceden temin ettiğiniz bezi ıslatıp, koltukları silebilirsiniz. Koltukları silerken gelişi güzel hareket etmek yerine, yukarı aşağıya doğru kuvvetli bir şekilde silmelisiniz. 

• Silme işlemini tamamladıktan sonra duru suyla tekrar koltuğu silin. 

• Koltukta oluşan lekeleri çıkarmak için marketlerde satılan leke sökücüleri kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünün koltuk kumaşına uygun olup, olmadığına özen gösterin. 

• Koltukları kendiniz temizleyebileceğiniz gibi, profosyonel yardım da alabilirsiniz. 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

css.php