2017 Gelinlik Modelleri

Tasarımcıların gelinlerin mutlu gününe özel olarak tasarladığı 2017 gelinlik modelleri beğeniye sunuldu.

Gelinlik modasını belirleyen tasarımcıların 2017 gelinlik modelleri belli oldu. Bu yıl gelinliklerde kumaştan ve modelden çok gelinleri ön plana çıkarıyor.

Tasarımcıların 2017 Gelinlik Modelleri

Marchesa 2017 Gelinlikleri

Kumaş olarak çoğunlukla aplike kullanmayı tercih eden Marchase, gelinliğin kendisine has bir dokusun olmasını sağlıyor. Ünlü tasarımcı aplike kumaşı gelinliğin kolları, etekleri ya da bütününde yer veriyor. Marchase modelleri farklı kol tasarımları ile vintage sevenleri mutlu edecek.

Jenny Packham 2017 Gelinlikleri

İşlemeleri modelleri seviyorsanız ünlü İngiliz tasarımcı Jenny Packham’in gelinlik modelleri tam da size göre. İlk bakışta sade görünen gelinlikler detaylarla sizi mest edecek. Görkemli tasarımları, taş işlemeleri seviyor ve görkemli bir düğün organizasyonu yapıyorsanız Jenny Packham’in gelinlik modellerini düşünebilirsiniz.

Pronovias 2017 Gelinlikleri

İflah olmaz bir dantel hayranıysanız Pronovias gelinlik modelleri tam da sizin ihtiyacınıza göre olabilir. Danteli yanı sıra ipek krep, tül ve satenin yer aldığı gelinlik modellerinde daha çok V yaka ve kayık yaka tercih edildi.  Kuyruklu modellere bakıyorsanız Pronovias gelinlik modellerini düşünebilirsiniz.

Monique Lhuiller 2017 Gelinlikleri

Renkli çiçek detayları ve sade kabarık modelleri ile kendinizi prenses gibi hissetmeniz mümkün. Ünlü tasarımcı düğün gününün prensesi olmak isteyen gelinlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Carolina Herrera 2017 Gelinlikleri

Gelinliklerinde çiçek motifine sıkça yer veren Carolina Herrera 2017 gelinlik koleksiyonunda çoğunlukla dantel kumaş kullandı. Prenses ve A kesim etek modelleri ile öne çıkan Carolina Herrera 2017 koleksiyonunda sırt dekoltesi isteyenler için de ilgi çekici modeller yer alıyor.

Oscar De La Renta 2017 Gelinlikleri

Minimal tasarımlara ilgi duyuyor ve “sadelik önemlidir” diyorsanız  Oscar De La Renta 2017 koleksiyonu tam da size göre.  Sade saten kumaşlar, düz kesimler, abartısız yakalar ile romantik rüzgarlar estirebilirsiniz.

Vera Wang 2017 Gelinlikleri

Sıra dışı bir gelin adayıysanız Vera Wang gelinlik modelleri tam da aradığınız koleksiyon. Seksi tasarımları gotik modellerle buluşturan Vera Wang alnında sıra dışı bir çizgi izlemeyi sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu