25. ZÜCHEX Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı

Zücaciye, Dekoratif&Hediyelik Ev Eşyaları, Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı ZÜCHEX, 700 katılımcı ile kapılarını açtı.

Sektörün yeni trendlerini belirleyecek olan 25. ZÜCHEX Zücaciye, Dekoratif&Hediyelik Ev Eşyaları, Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. 3-7 Eylül 2014 tarihleri arasında sürecek olan uluslararası fuar, 2013 yılında 143 yabancı katılımcıya ev sahipliği yaptı. Aynı zamanda 103 ülkeden 2752 yabancı ziyaretçiyi de ağırlayan ZÜCHEX’e 2014 için başta İngiltere, Japonya, Azerbaycan, BAE, Cezayir, Gana, Gürcistan, İran, Hırvatistan, Kazakistan, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moldova, Polonya, Suudi Arabistan, Şili, Rusya, Umman, Ürdün, Tunus ve Yunanistan olmak üzere yurt dışından gelecek alım heyetleri iştirakiyle yoğun bir katılım bekleniyor. 700 katılımcısıyla 3 Eylül’de kapılarını açan ZÜCHEX, 40 binden fazla ziyaretçi ağırlamaya hazır.

Fuar-acilis5 gün sürecek etkinliğin resmi açılış ve kurdele kesme töreninde ZÜCDER Başkanı Ömer Ertuğrul Erdoğan, ZÜCHEX’n organizatör firması Life Medya Başkanı İrfan Tıraş ve Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Öztiryakiler Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Öztiryakiler, ANCEL Yönetim Kurulu Başkanı Elia Ancel, Schafer Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aslan, Güral Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Harika Güral ve Korkmaz Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Korkmaz gibi sektörün önemli isimleri hazır bulundu.

14 holde 120 bin metrekarelik alanda gerçekleşen ZÜCHEX, firmaların fuara özel hazırladığı koleksiyonları ve 10 binlerce ev eşyası ve ev gereçlerini ilk defa görücüye çıkaracak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu