7. Yemek Şöleni’de Yöresel Yemekler Yarışıyor

Orijinal tariflerin birbiriyle yarıştığı ve lezzetin eğlenceyle buluştuğu Yemek Şöleni organizasyonu 7. kez herkesi heyecana davet ediyor.

Bu yıl yöresel et yemekleri yarışıyor, ünlü gurme ve yıldız isimler bir kez daha jüri koltuğuna oturuyor. İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüpleri önderliğinde, Arnica’nın ana sponsorluğunda hayata geçirilecek olan 7. Yemek Şöleni 7 Şubat’ta gerçekleşecek.

Abide Lions Kulübü’nün ev sahipliği yapacağı Yemek Şöleni, bu yıl da tariflerin yarışına sahne olacak. İstanbul Bostancı The Green Park Hotel’in mutfağında gruplar halinde yarışacak yarışmacılar, en iddialı oldukları yöresel et yemeklerini ünlü sanatçı, gurme ve profesyonellerden oluşacak bir jüriye beğendirmeye çalışacaklar. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazanacaklar.

Yemek Şöleni’nde sadece yarışmacılar değil tüm katılımcılar da gün boyu heyecan ve eğlenceyi paylaşıyor. 7. Yemek Şöleni, bu yıl engelli çocukların eğitimlerine yardımcı olmak üzere faaliyet gösteren Ataşehir Lions Özel Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’na destek sağlamak üzere gerçekleşiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu