Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali

Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” 11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Sarıyer’de yapılacak.

Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul ”, Türkiye’nin en geniş kapsamlı Gastronomi festivali olarak 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında baharın çoşkusuyla birlikte 60.000 üzerinde yeme&içme, keyif ve eğlence tutkunlarını Event Garden’ın bahçelerinde buluşturuyor.

Gastronomi sektörü Dünya ile paralel olarak Türkiye’de de büyüme gösterirken Türkiye’nin sahip olduğu eşsiz lezzetlerin ve çeşitliliğin aynı zamanda Türk mutfak kültürünün yaşatılmasını ve yaygınlaşmasını hedefleyerek Dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatlara festivalde yer veriliyor.

4 gün sürecek festival boyunca tadımlar, piknikler, davetler, sunumlar yapılacak, mutfak sırları paylaşılacak, klasik lezzetlerimiz hatırlanacak ve yeni lezzetler tanıtılacak, ustalar eşliğinde yemekler yapılacak, özel içecekler hazırlanacak, uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlar düzenlenecek ve tüm bunlar yapılırken dans, müzik, eğlence bizlere eşlik edecek.

Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali  “GurmeFest – İstanbul ”un workshoplar, etkinlikler, tadımlar, panel ve söyleşiler, konser, eğlence, showlar ve müzik içeren dolu dolu programı detaylı olarak çok yakında sizlerle paylaşılacaktır.

Tarih & Saat Bilgileri

GurmeFest 11, 12, 13, 14 Mayıs 2017 tarihlerinde 4 günlük bir organizasyon olarak düzenlenmektedir. 11:00-23:00 saatleri arasını kapsayacak şekilde tek günlük ya da kombine bilet (4 günlük) alarak festivalimize katılabilirsiniz.

Yer: Event Garden, Ptt Evleri, 34453 Sarıyer / İstanbul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu