Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları

18 Mayıs Çarşamba günü Salt Galata’da “Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları-IV”  gerçekleştirilecek.

Türkiye’de yapı malzemeleri sektöründe yapı alçıları, duvar ve asma tavan sistemleri konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren Rigips, 2013 yılından beri gerçekleştirdiği “Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları”nın 4.’sünü bu yıl 18 Mayıs Çarşamba günü Beyoğlu Salt Galata’da “Akılcı Özel Çözümler Toplantısı” ve “Yaşanabilir Mekanlar için Mimarlık Paneli” kapsamında düzenleyecek.

18 Mayıs Çarşamba günü Beyoğlu Salt Galata’da gerçekleşecek olan “Akılcı Bina Çözümleri Buluşmaları”, Rigips İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Faruk Akel’in açılış konuşmasıyla başlayacak.

Ardından başlayacak olan “Akılcı Özel Çözümler Toplantısı”nda Saint-Gobain Metal Sistemler Global Ürün Yöneticisi Jonathan Cherry sahne alarak Saint-Gobain alçı grubunun dünyadaki çeşitli fabrikalarında ileri teknoloji ile üretilen Habito alçı levhalarını dayanıklılık ve akustik performans açısından değerlendirecek.

Panelde ERA Mimarlık kurucusu Prof. Dr. Ertun Hızıroğlu, Kreatif Mimarlık kurucusu Mimar Aydan Volkan, İki Design Group kurucu ortağı Yüksek Mimar Murat Kader, Tuncer Çakmaklı Architects kurucusu Yüksek Mimar Tuncer Çakmaklı ve Yakup Hazan Mimarlık kurucusu Yüksek Mimar Yakup Hazan ile mimarlık, değişen değerler ve beklentiler

Tarih: 18 Mayıs 2016
Toplantı ve Panel: 17.00 – 20.30
Kokteyl: 20.30 – 22.00
Yer: Salt Galata / Bankalar Cad. 11 Karaköy / İstanbul

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu