Alternatif Yılbaşı Ağaçları

Yılbaşı yaklaşıyor. Klasikten sıkıldıysanız dekorasyonunuzda alternatif yılbaşı ağaçları için yer açın.

Büyük gümüş toplar ve yıldızlar kullanarak tasarlayacağınız ağacınız, güzel bir etki yaratabilir. Bu malzemeleri seçecekseniz biraz büyük bir ağaç tercih etmelisiniz. Yapay kelebekler, yapay yeşil yusufçuklar ve yapay yaprak süslerle de ağacınızı süsleyebilirsiniz. Ağacınız masalsı bir havaya bürünecektir.

Kristallerle ağacınıza ışıltı ve parlaklık ekleyebilirsiniz. Onlar şeffaf olduğundan, ağacınıza ışıltı katmak için renklerden faydalanabilirsiniz. Ağacınızı bir renk teması belirleyerek süsleyebilirsiniz.

Ağacınıza süslemede doğal unsurlar da kullanabilirsiniz. Kozalak, kurutulmuş çiçek ya da kurutulmuş ağaç yaprakları ağacınızı güzelleştirecektir.

Ağacınızı odanızın renklerine uygun olarak da süsleyebilirsiniz.  Kurdeleler, küçük çanlar ve süsler bu tema için uygun olacaktır. Led ışıklar yardımıyla ağacınızı ışıl ışıl parlamasını sağlayabilirsiniz.

Rengarenk ipek çiçekler de ağacınıza yumuşak bir doku kazandırabilir. Yapay cam buz sarkıtları ağacınızla birlikte kışı evinize taşıyabilir. Eğer bir rengi çok seviyorsanız ağacınız tek renk olarak süsleyebilirsiniz.

Yılbaşı Ağaçları

Işıltısıyla dikkat çeken ve yeni yıl heyecanını evinize taşıyan yılbaşı ağacınız hazır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için önüne hediye paketleri koymayı da ihmal etmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu