Alyans Modelleri

Büyük gün geldi. Birbirinden ihtişamlı alyans modelleri arasında bir seçim yapma vakti.  

Alyans modelleri arasından en uygun olanı seçebilmek için çeşitli detaylara dikkat etmelisiniz. Öncelikle bir ömür taşıyacağınız yüzüğün ergonomik olmasına dikkat edin. Rahatlık her şeydir. İkinci olarak da hangi metali istediğinize karar verin. Fakat hangi metal olursa olsun rahat edeceğiniz bir model olmalı. Alyans fiyatları da seçimde önemli bir kriterdir.

Alyansın zamanı geçmez fakat siz yine de çağın tasarım özelliklerini göz önünde bulundurun. Sürekli kullanacağınız için seçeceğiniz modelin bakımı kolay olmalıdır. Alyansı nereden aldığınız da önemli. Sertifikalı bir firmadan alırsanız takınızı güven içinde kullanabilirsiniz.

Klasik Alyans

Platin, beyaz, sarı ve kırmızı altın seçenekleriyle sadelikten yanaysanız tercih edebilirsiniz. Özellikle ince yapılı ellere sahip iseniz klasik alyans sizin için idealdir.

Kalın Profilli Alyans

Klasik alyansa çok benzer olmakla birlikte ona göre daha ağır ve daha pahalıdır. Uzun parmaklı kişiler tarafından tercih edilebilir.

Sarı & Beyaz Altının Birlikte Kullanıldığı Alyanslar

Sarı mı olsun, beyaz mı karar veremeyenler için bu karışım iyi bir tercih olacaktır. Ekstra işçilik ve tasarım gerektirdiği için daha maliyetli olabilir.

Taşlı Alyanslar

Yuvarlak, prenses ve baget kesim pırlantalarla süslenmiş alyanslar her geçen gün daha da çok tercih ediliyor.  Böyle bir alyans seçiminde pırlanta tercihi önemlidir.

Özel Tasarım Alyanslar

Benim yüzüğüm kimsede olmasın diyorsanız, tercihinizi özel tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. İsteğe göre tasarım yapan kuyumcular olduğu gibi, firmaların özel koleksiyonları da bulunmaktadır. Özel tasarım istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Hazırlık aşaması zaman gerektirir.

Tek taş ya da pırlanta hangi modeli seçerseniz seçin bir ömür mutlulukla takmanızı dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu