Arçelik Piano serisi

Arçelik, ankastre Fırın, ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutucu ve çamaşır makinesinden oluşan yeni Piano serisini tüketicilerle buluşturuyor.

80 litre hacme sahip Arçelik Piano Serisi ankastre fırın 13 fonksiyon ve 79 adet hazır yemek programına sahip. Divide & Cool özelliğiyle iki ayrı bölmede, koku ve tatları karıştırmadan farklı sıcaklık ve zamanda pişirme yapabilen fırında, hızlı ısıtma özelliği, surf pişirme teknolojisi, elektrikli ızgara, elektronik fırın kontrolü, otomatik fırın içi halojen aydınlatma, kolay temizlenebilir gri emayeli fırın içi, kolaylıkla sökülebilir 6 kademeli yan tel raflar, oleofobik nano cleanzone kaplamalı kir ve leke tutmayan fırın kapak iç camı ve yumuşak kapanan Autosoft Close menteşe sistemi, ürünün diğer özellikleri arasında bulunuyor.

Bacalı ya da karbon filtreli kullanım imkanı sunan Arçelik Piano Serisi davlumbaz, 750 m3 / saat havalandırma gücü, dokunmatik kumanda ve 80 cm genişliğe sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir 2 adet metal yağ filtresi bulunan davlumbazda, enerji tasarruflu LED lamba, kaset filtre, opsiyonel karbon filtre, otomatik kapanan yoğun havalandırma (10 dk.) ve otomatik kapanma özelliklerine sahip.

Dokunmatik kontrollü Arçelik Piano Serisi ocak, üzerinde bulunan ışık tasarımlı dijital göstergesi ile otomatik olarak pişirecek bölmeyi ekranında gösteriyor. 11 gözlü indüksiyonlu ocak, 90 cm. genişliğe ve dokunmatik TFT ekrana sahip. Her ocak gözü için ayarlanabilir saat ve 18 kademeli sıcaklık ayarı bulunuyor. Otomatik olarak ayarlı hızlı ısıtma özelliği, hızlı kapatma özelliği, tencere tanıma-odaklama sistemi, çocuk kilidi, otomatik kapanma emniyeti ve taşma emniyeti Arçelik Piano Serisi ankastre fırının diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Arçelik Piano Serisi çamaşır makinesi 8 kilogram yıkama kapasitesine sahip. Dinamik rezistans özelliği, özel kaplamasıyla çamaşır makinesinin ömrünü uzatıyor ve performansı artırıyor. Yeni geliştirilen S şeklindeki “Silent-Tech” özel yan duvar tasarımı ile titreşimi azaltıp etkin yalıtım sağlayarak ultra sessiz yıkama sağlıyor.

Isı pompası sistemindeki  çevrim özelliği sayesinde aynı enerji ile hem nem toplama hem de hava ısıtma işlemi gerçekleştiriliyor ve bir ısıtıcıya gerek duyulmadan  kurutma işlemi yapılıyor. Yünlü çamaşırlar için geliştirilen özel yünlü kurutma programı  dünyaca ünlü  The  Woolmark Company  tarafında onaylı.

Arçelik 6388 I, IonFresh teknolojisi sayesinde makinede bekleyen kirli bulaşıkların kötü koku oluşturmasını, zararlı olabilecek herhangi bir gaz ve kimyasal kullanmadan engeller. Bu sayede makine dolmadan bulaşık yıkanmasına gerek kalmaz, enerji ve sudan tasarruf sağlanır. 8 yıkama programı bulunan Arçelik Piano Serisi bulaşık makinesi A+++ enerji performansına sahip.

Arçelik Piano Serisi buzdolabı, iz bırakmayan Inox dış görünüm ve şık tasarımlı kapı sapları ile dikkat çekiyor. Her bölmenin sıcaklığının ayrı ayrı ayarlanabildiği geniş hacimli full No-Frost buzdolabında ‘Hızlı dondurma’ ve ‘hızlı soğutma’ fonksiyonları bulunuyor. Buzdolabının kullanılmadığı durumlarda ekstra enerji tasarrufu sağlayan “EcoFuzzy” fonksiyonu, her rafa hava üfleyen “multi-flow” soğutma sistemi, büyük tencereler için geniş kullanım alanı sunan, yüksekliği ayarlanabilir geniş ve derin dayanıklı cam raflar, şık ve modern görünümlü şeffaf kapı içi rafları ve geniş hacimli büyük sebzelikler ürünün diğer özellikleri arasında bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu