Arçelik vizon renkli ankastre serisi mutfaklara şıklık getiriyor

Teknoloji ve tasarımın eşsiz uyumunu ürünlerine yansıtan Arçelik, mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştürecek, mutfaklara tasarımı ile renk ve şıklık katacak vizon renkli ankastre ürünler sunuyor.

Ankastre fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan vizon renkli Arçelik ankastre serisi, zarif renkli cam yüzeye ve üstün özelliklere sahip.

Arçelik ankastre ailesinin yeni renk alternatifi olan vizon renkteki ankastre fırın, şıklığı ve üstün pişirme teknolojisiyle göz kamaştırıyor. Ürün, Çevre Dostu Temizleme Sistemi ile kullanıcıya kolaylık sağlıyor. İç yüzeyinde kirlenmeyi önleyen yan ve arka katalitik duvarlar sayesinde, yemekler pişerken fırın yüzeyine sıçrayan yağlar emiliyor. Bunun yanında, yalnızca Arçelik’in, fırın iç kapağına nano kaplama teknolojisi sayesinde de iç kapak kolayca temizleniyor ve iz tutmuyor. Fırını temizlemek için ovmak gerekmiyor.

Arçelik vizon renkli ankastre serisinin ocağı ise, şık tasarımı ve güvenlik için gaz emniyet sistemiyle donatılmış 4 gözü gazlı kullanım alanı sayesinde ön plana çıkıyor.

Serideki davlumbaz da dokunmatik ekran, enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma lambaları ve yüksek emiş gücüyle mutfaklara şıklık ve her daim kokudan arınmış, temiz bir ortam kazandırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu