Arnica’dan LURA temizlik robotu

Gelişmiş su filtrasyon sistemi sayesinde havadaki toz, pislik ve alerjenleri suya hapsederek temzileyen Arnica LURA, beğeniye sunuldu.

Ekstra motorlu elektro fırça aparatı ile halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleme imkanı sunan LURA, uygun aparatları sayesinde, kilim ve sert zeminlerin günlük temizliğinde de kolaylık sağlıyor.

Arnica Lura

Günümüzde en büyük sağlık sorunlarından bir haline gelen astım alerji ve nefes darlığı gibi şikâyetlerin en önemli nedenlerinden biri olan toz, pislik ve alerjenleri suya hapseden LURA temizlik robotu, evinizin temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmış özel aparatları sayesinde sizlere rahat nefes aldırıyor. LURA’nın hava yıkama özelliği sayesinde uçuşan ve gözle görülemeyen tozlar güvenli ve kesin olarak suya hapsediliyor.

LURA’nın suyuna katılabilen parfümü, toz yerine geriye hoş koku ve tertemiz bir hava bırakarak, çalıştırıldığı ortamı rahat nefes alınan bir yer haline getiriyor. Ekstra motorlu elektro fırça aparatı ile halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleme imkanı sunan LURA, uygun aparatları sayesinde, kilim ve sert zeminlerin günlük temizliğini yapıyor.

LURA temizlik robotu ile dolap ve koltuk altları gibi ulaşılması zor yerleri, duvar ve tavan gibi alanları temizleyebilirsiniz. Öte yandan leke çıkarma ve sifon temizliği gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. LURA’nın yüksek emiş gücü sayesinde halı ve koltuklarınızı zahmetsizce yıkayabilir, vakumlama özelliği sayesinde ise yastık, yorgan, tekstil ve gıda ürünlerinizi vakumlayıp, uzun süre saklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu