Arzum Bellissima Saç Şekillendirici Serisi

Arzum Bellissima serisi saç düzleştiricileri, saç kurutma makineleri ve yeni nesil saç fırçası inovatif teknolojileriyle profesyonel saç bakımını evlere taşıyor.

Arzum Bellissima serisi ile kadınlar kendi kendinin kuaförü oluyor.

Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştici

Infrared teknolojisi sayesinde kısa dalga boyları ile saçın dışını yıpratmak yerine, uzun dalga boyları ile saç telini içten dışa düzleştiriyor. Bu sayede saç telinin dışının yıpranmasını minimuma indiriyor.

Keratin katkılı seramik kaplama plakaları ile düzleştirirken saçın bakımına da yardımcı olan Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştici’nin sıcaklık ayarı her saç tipine uygun olarak (130 ºC – 230 ºC) ayarlanabiliyor. Mükemmel bukleler için özel tasarım yuvarlak gövdeye sahip olan ürün, Dual Action System, 4’lü plaka sistemi ve Türkiye’de ilk olan Infrared teknolojisi sayesinde saçın yıpranmasını önlüyor.

Arzum Bellissima Creativity İyonlu Düzleştici

Elektriklenmeyi önleyici, saçların kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlayan iyon teknolojisi ile öne çıkan Arzum Bellissima Creativity İyonlu Düzleştici, özel parlak titanyum plakaları ile düzleştirirken saçın korunmasına da yardımcı oluyor. Ürün, sahip olduğu hareketli plakalar ile eşit basınç uygulayan aktif plaka teknolojisi sayesinde saçın daha etkin düzleşmesini sağlıyor.

Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi

Yumuşak dokulu ana gövdesiyle saç kurutmayı keyfe dönüştüren Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi, uzun ömürlü ve güçlü hava akışı sağlayan profesyonel kuaför tipi AC motor ile evde gerçek bir fön imkanı sunarken, iyon özelliği ile elektriklenmeyi azaltıp saçın kolay taranmasını sağlıyor.

Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Uzun ömürlü ve güçlü hava akışı sağlaya profesyonel kuaför tipi AC motor ile saçları hızla kurutan, profesyonellerin tercihi Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, difüzör özelliğiyle kuruturken saçın doğal dalgalarını canlandırıyor.

Bellissima By Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası

Bellisima by Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası, entegre ısı sistemi sayesinde kadınları kısa sürede bakımlı ve kuaför eli değmiş gibi görünen saçlara kavuşturuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu