Arzum Cleanart ile arzu edilen mükemmel temizlik

Arzum Cleanart Elektrikli Süpürge, yüksek çekiş gücü sayesinde en küçük tozları bile içine hapsederek kadınlara arzu ettikleri mükemmel temizliği sunuyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, bir elektrikli süpürgeden istenen tüm özellikleri Arzum Cleanart’ta topladı. 450W çekiş gücü sayesinde yüksek performans sergileyen Arzum Cleanart, en küçük toz zerreciklerini bile içine hapsederek, bebekli aileler ve evcil hayvan sahipleri başta olmak üzere gerçek temizlik isteyenlere rahat bir nefes aldırıyor.

Arzum Cleanart, 5 kat Hepa filtre, Turbo Fırça ve farklı yüzeyler için geliştirilmiş aksesuarları ile koltuk köşeleri, radyatör aralıkları, duvar dipleri gibi ulaşılması en zor köşelerde bile kullanım kolaylığı ve zahmetsiz temizlik sağlıyor. 360 derece dönebilen hortumu ve ergonomik tutma sapı ile süpürme esnasında, eğilmeden dolayı bel ve sırt ağrılarının oluşmasına engel olan süpürge; toz torba dolum göstergesi ile toz haznesinin ne zaman boşaltılması gerektiğini göstererek kullanıcıları uyarıyor.

Arzum Cleanart 419 TL.
Arzum Cleanart 419 TL.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu