Arzum elektrikli süpürgeler ile ev temizliği çok daha kolay

Arzum, Hera Elektrikli Dikey Süpürge ve Cleanart Silent Elektrikli Süpürge ile temizlik ihtiyacını hızlı ve kolay bir şekilde karşılıyor.

Arzum Cleanart Silent Elektrikli Süpürge, 450 Watt’lık çekiş gücü ile bir elektrikli süpürgede en belirleyici kriter olan “çekiş gücü” açısından yüksek performans sağlıyor. Boyutuyla her alana kolayca sığabilen elektrikli süpürge, en küçük toz zerreciklerini bile için hapsederek, bebekli aileler ve evcil hayvan sahipleri başta olmak üzere herkese rahat bir nefes aldırıyor.

Arzum Cleanart Silent, üstün çekiş gücünün yanı sıra farklı yüzeyler için geliştirilmiş aksesuarları ile koltuk köşeleri, radyatör aralıkları, duvar dipleri gibi ulaşılması zor yerlerde bile kullanım kolaylığı ve derinlemesine temizlik sağlıyor. Süpürgenin 360 derece dönebilen hortumu ve ergonomik tutma sapı, süpürme sırasında eğilmeden dolayı oluşan bel ve sırt ağrılarının önüne geçiyor. Kırmızı, gri ve siyah renk alternatifleriyle Cleanart Silent, toz torba dolum göstergesi ile toz haznesinin ne zaman boşaltılması gerektiğini göstererek tüketiciyi uyarıyor. Arzum Cleanart Silent 479 TL’den satışa sunuluyor.

Arzum Hera Elektrikli Dikey Süpürge ise, 1700 Watt çekiş gücü ile dikey bir süpürgeden beklenenin çok daha üzerinde bir performans sergiliyor. Toz torbası gerektirmeyen yapısı, hafif tasarımı ve ergonomik kullanımı ile temizliği çok daha kolay ve hızlı bir hale getiren dikey süpürge aynı zamanda, evin her köşesine sığabilecek bir tasarıma sahip. 1 litrelik toz haznesi ile uzun süreli kullanımlar için ideal olan Arzum Hera, evinizin dekorasyonu ile istediğiniz uyumu yakalayabileceğiniz siyah-mavi, siyah-pembe ve siyah-sarı renk alternatifleriyle 159 TL’ye satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu