Arzum Marin ve Mercan Serileri

Arzum, yeni Mercan ve Marin Serilerini kullanıcılarının beğenilerine sundu.  

Arzum, 49 yıllık deneyimini Arzum Mercan serisi ürünlerinden Arzum Tostçu Lux Granite Izgara ve Tost Makinesinde de gösteriyor. Yüksek çizilme direncine sahip 5 katmandan oluşan çift taraflı döküm granit plakaları sayesinde uzun süre aşınmıyor, yapışmıyor, daha sağlıklı ve ekonomik bir kullanım ömrü sağlıyor. Ürün kampanyaya özel 259 TL’ye sunuluyor.

Hem çay makinesi, hem su ısıtıcısı olarak kullanılabilen Çay Sefası, geleneksel çay makinelerinin lezzetinin de ötesine geçecek bir demleme performansı sergiliyor, üstelik yüzde 90 enerji tasarrufu sağlayarak ve çift güvenlik sistemi sayesinde güvenle kullanım rahatlığını sunuyor. Arzum Çay Sefası’nın fiyatı ise 279 TL.

arzum (1)

Marin ve Mercan serilerinin parçası olan Arzum Mırra, doyumsuz sohbetlere eşlik eden közde kahveden alacağınız keyfin garantisini veriyor. Paslanmaz Çelik gövdesi sağlamlığın, kalitenin ve performansın garantisi iken, hem sağ hem sol el ile kullanım özelliği tüketici odaklı tasarımın göstergesi niteliğinde. Arzum Mırra Türk Kahvesi Robotu’nun fiyatı kampanya dahilinde 135 TL.

Prostick 1000 çubuk blender setinin 1000W’lık üstün motor gücü ile çırpıyor, parçalıyor, karıştırıyor ve hepsini saniyeler için de tam da arzu edilen kıvamda yapıyor. Arzum Prostick 1000 Çubuk Blender Seti kaymayı önleyici tabanıyla işleri kolaylaştırıyor, Turbo fonksiyonu ile işleri hızlandırarak zamandan tasarruf sağlıyor ve kampanya dahilinde 159 TL’den sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu