Atlas Halı’dan yazı evlere taşıyan “Kiraz Serisi”

Yazın neşesi, bereketin simgesi olan kiraz, Atlas Halı’nın yaza özel ürettiği Kiraz Serisi’nin ilham kaynağı oldu. Kirazın neşe ve canlılığının, pastel dokunuşlarla bezendiği Kiraz Serisi ile Atlas Halı, yazı evine taşımak isteyenlerin adresi olacak. 

Leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen nano halılarıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Atlas Halı, hayattan ve doğadan ilham alan serilerle koleksiyonlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Atlas Halı, bu bağlamda tamamı nano halının eşsiz özelliklerine sahip 21 serisine bir yenisini daha ekliyor: Kiraz Serisi.

İsmini ilham kaynağı olan kiraz ağaçlarından alan ve tasarımcı Hakan Halaç’ın imzasını taşıyan Kiraz Serisi, yazın sıcak renklerini, zarif motifler ve pastel dokunuşlarla bezeyerek evlere taşıyor. Böylelikle, adına festivaller düzenlenen kiraz, serideki Krizantem, Salkım, Alya, Erguvan, Ladin, Sarmaşık, Haseki, Aden ve Nokta modelleriyle yeni başlangıçların simgesi olarak evlerdeki yerini alıyor.

Nano halıların özellikleri

Nano halılar, aşağıda yer alan üstün özellikleri nedeniyle benzerlerinden sıyrılıyor ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalıyor.

  • Işık etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor,
  • Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmıyor,
  • Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor,
  • Kimyasal maddeler içermiyor; evin her alanında güvenle kullanılabiliyor,
  • Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.

Favori mevsimi yaz olanlar, Atlas Halı’nın nano halılardan oluşan “Kiraz Serisi”ne, bayi ve anlaşmalı mağazalarından ulaşabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu