Bahçenizdeki her şeyi düzenleyin

Bahçenizde küçük düzenlemeler yapın, daha keyifli vakit geçirin.
Bahçe malzemelerinin düzenlenmesi

Bir kap içine kum ve biraz motor yağı koyun. Motor yağı, kumun daha akışkan olmasını sağlayacaktır. Daha sonra bahçe malzemelerinizi içine yerleştirin. Bu şekilde bahçenizi, daha düzenli bir görünüme kavuşturun.

Dizlik
Bahçenizdeki bitkilerle uğraşırken, dizlerinizin üzerine çöktüğünüzde, sert zeminden dolayı, hem ağrı yapar, hem de kıyafetinizin zarar görmesine neden olur. Bunu engellemek için dizlik kullanın.

Eldivenler
Kullandığınız eldivenlerin daha kolay bulunması ve kurumasını sağlamak için, içine mıknatıs yerleştirin. Bu şekilde, metal olan herhangi bir yere asıp, ihtiyaç dâhilinde de kolayca bulabilirsiniz.

Saksılar
Saksılarınızı, içine diktiğiniz bitki isimlerine göre veya istediğiniz herhangi bir isme göre hazırlayın; hepsinin üzerine isimlikler yapıştırın. Saksılar bu şekilde daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Bahçenizde çalışırken işinizi daha kolay yapabileceksiniz.

Bitki koruyucular
Yeni yetişen bitkilerinizi, metal bitki koruyucuyla evcil hayvanlarınızdan ve diğer davetsiz misafirlerden koruyun. Metal ızgara şeklindeki bu koruyucu, hayvanların bitkilerinize ulaşmalarını engelleyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu