Bang & Olufsen’dan yeni BeoVision Avant 85

Televizyonun yaşam alanlarındaki önemini değiştirecek olan BeoVision Avant 85, kullanıcısına televizyon izlemesi sırasında kusursuz ses efektleri ve olağanüstü görsel deneyim sunuyor.

Kusursuz ses performansını şık tasarımlarla birleştiren high-end ses ve görüntü sistemleri üreten Bang & Olufsen’ın 2014 ortalarında tanıttığı BeoVision Avant’ın 85 inçlik versiyonu TV izleme deneyimini sinema keyfine dönüştürecek.

Bang & Olufsen tasarımcıları, ultra yüksek çözünürlüğe sahip olan BeoVision Avant 85’i motorlu stant ve duvar konsolu ile kullandığınız sırada kendinize doğru hareket ettirmenizi, izlemeyi bıraktığınızda ise tekrar duvara doğru gitmesini sağlamanızı mümkün kılarak yaşam alanlarında daha az yer işgal edecek şekilde tasarladılar. En sevdiğiniz koltuğunuza göre görüş açısını ayarlayacağınız favori pozisyonunu, sevdiğiniz kanalı ve ideal ses ayarını kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra BeoRemote One uzaktan kumanda ile tek tuşla, daha önce kaydettiğiniz, televizyonunuzun bu üç ayarını anında en sevdiğiniz şekle getirebiliyorsunuz. Kapatıldığında da otomatik olarak, hoparlörü kapanıyor ve tekrar duvara bitişik konumuna dönüyor.

Başka hiç bir televizyonda bulamayacağınız ses performansı gösteren BeoVison Avant 85, aynı anda hem merkezi kanal hem de stereoya sahip entegre 3 kanallı hoparlör çözümü ile optimize edilmiş konuşma yenileme özelliğiyle olağanüstü iyi bir stereo performansı ve en ekstrem spor veya aksiyon görüntülerini izlerken dahi sizi tatmin edecek kristal netlik ve dinamik hassasiyet sunuyor. Sinemanın gerçek gücünü de 2D lokal arka aydınlatma karatmasıyla son teknoloji doğrudan tip LED ile yaşam alanlarına taşıyor. Ses çözümünü 7.1 surround çözümüne yükseltmek isterseniz, TV Kusursuz Kablosuz Ses konsepti ile donatıldığından bunu kablosuz da yapmanız mümkün.

Ülkemizde, Ekim ayı içinde tasarımcı Johannes Torpe’un sunumuyla gerçekleşecek lansmanın ardından satışa sunulacak olan BeoVison Avant 85’i Bang &Olufsen Nişantaşı mağazasından bulabilirsiniz. 32.000 Euro’dan satışa sunulan ürün, 1.400 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleriyle duvara, masaya veya yere monte edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu