Banyo için duş planı

Banyonuzdaki her köşeyi değerlendirin.

Duşu küçük bir alana sıkıştırın. Küçük banyolar için en ideal çözüm olacaktır. Panelli veya panelsiz olup olmayacağına karar verin. Panellerin olması, banyo sırasında, her yerin ıslanmasını engelleyecektir. Farklı renklerde karolar kullanarak, banyonuza renk katabilirsiniz. Banyonuzda, led veya spotlarla yapay gün ışığı yaratabilirsiniz. Banyonuzun olabildiğince aydınlık olmasını sağlayın. Böylece renkler daha çok ortaya çıkacaktır. Yerden ısıtmalı sistem kullanın. Böylece zemin kısa sürede kuruyup, olası kazalara neden olmayacaktır. Duş başlığı seçerken, duş için ayırdığınız bölümü ve panelli ya da panelsiz olma özelliğini dikkate alın. Panelsiz duşlar için büyük başlıklar, etrafın daha fazla ıslanmasına neden olabilir.

Banyonuzu dekore etmeden önce özelliklerini öğrenin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Banyomda duşa kabin yanında 60 cm genişliğinde 90 cm uzunluğunda bir boşluğum var .Nasıl değerlendirirsem şık ve estetik bir görüntü olur bilemiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olacağım , şimdiden teşekkürler

    1. Merhaba Gülser Hanım,

      Bu alanı asma raflar ya da uygun boyutlarda raf ünitesi kullanarak değerlendirebilirsiniz. Yapı marketlerden kolayca temin edebileceğiniz asma raflar ya da raf ünitesi ile bu alanı işlevsel hale getirebilirsiniz. Hem havlu, temizlik ürünleri gibi malzemelere yer açabilir, hem de banyoya estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu