Banyolarda lotus çiçeği figürüyle Baccarat serisi

Romantik çizgilerin lotus çiçeği figürüyle bütünleştiği Baccarat serisi beğeniye sunuldu.

Fransız THG firmasının Petale De Cristal Baccarat serisi, Clair, Dore, Rouge, Bleu, Noir kristal renklerinin yirmiye yakın farklı batarya kaplama seçenekleriyle banyolarınız için alternatifler sunuyor.

Dünyaca ünlü iç mimar Pierre-Yves Rochon’ın lotus çiçeğinden ilham alarak Baccarat kristalleriyle tasarladığı Petale de Cristal serisi, bataryalar ile banyo aksesuarlarından oluşuyor. THG firması ve Pierre-Yves Rochon’ın yaratıcı fikirlerinin senteziyle ortaya çıkan “Kristal Çiçeği” serinin ana figürü olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım itibariyle, ‘narin çiçekler’ olarak bilinen lotus çiçeğinin görüntüsünü yansıtan model, banyolara şeffaflık ve sadeliği getiriyor. Saf kristalden üretilen koleksiyon, mavi, kırmızı, siyah ve dore renk seçenekleriyle istenilen tarza hitap edebiliyor.

Banyolarında renk içermeyen sade tasarımları tercih edenler için de şeffaf kristal lotus çiçeği modeli koleksiyonda yer alıyor. Çeşitli renk ve modellerde tasarlanan havlu askısı, sabunluk ve fırçalıklarla banyonuza şık alternatifler sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu