Banyonuza yeni bir görünüm kazandırmak için havluları kullanın

Renkli havluları kullanarak, banyonuza yeni bir atmosfer katın.

Banyonuzda ağrılıklı kullandığınız renkler dışında, farklı renklerde havlular alın. Havluları aynı rengin farklı tonları olarak alabileceğiniz gibi, birkaç renk yardımıyla farklı kombinasyonlar da oluşturabilirsiniz. Banyonuzdaki hâkim renklerle aynı tonlarda havlu alırsanız, bu seçiminiz, renklerde ve görünümde göz yorabilir. Az kullanılan renkler ise, banyonuzda şık ve sade bir görünüm sağlar.

Havluları, renk ve desenleri görünecek şekilde raflara dizebileceğiniz gibi, küçük kancalar yardımıyla banyonuzun farklı yerlerine de asabilirsiniz. Havluları katlarken farklı yöntemler deneyin. Rulo, dikdörtgen ve üçgen şeklinde katlayın. Rulo halinde katlanmış havlularınızı, piramit şeklinde dizin. Bu yerleştirme yöntemiyle daha dekoratif görünüm sağlayabilirsiniz.

Aynı rengin farklı tonlarındaki havlularınızı, koyu renkten açık renge doğru sıralayın. Bu şekilde dizerken, havlularınızın boyutlarını da göz önünde bulundurun.  Her zaman kullanacağınız el havlusunu, en alt kısma koyarsanız, kullanımı ve yerleştirmesi her defasında zaman alabilir.

Havlularınız, doğru diziliş ve renk seçimiyle, banyonuzda değişik bir atmosfer sağlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu