Banyonuzu mozaikle kaplayın

Banyonuzu değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Mozaik mi, seramik yaptırsanız, kararsızsınız. Sonunda mozaik kullanmaya karar verdiniz.

Banyonuzda mozaik kullanmanız için geçerli nedenler:

Banyonuzda mozaik kaplama kullanmanız için en geçerli neden hoş görüntüsüdür. Banyoda uygulanan mozaik kaplama, banyoya şık bir görünüm kazandırır. Mozaikler, bütünsellik algısını ortadan kaldırır. Banyonuzda estetik duygusunu ön plana çıkarır. Son zamanlarda sanatsal motiflerle hazırlanan mozaiklerle banyonuza nostaljik bir hava da katabilirsiniz.

Mozaikleri temizlemek için ekstra şeyler gerekmez. Su ile bile temizlenebilir. Özellikle banyo, mutfak gibi ıslak mekanlarda mozaik kullanımı aynı zamanda akışkanlığı da pekiştirir.

Mozaiklerle kapladığınız banyonuzda ayna da kullanmalısınız. Ayna, mozaikle kapladığınız banyonuzu olduğundan daha geniş gösterecektir. Banyoda kullandığınız ayna aynı zamanda, banyonuzda daha fazla mozaik kaplama varmış hissi yaratacaktır.

Mozaikle kaplanan banyonuzu spot ya da duvar aplikleriyle aydınlatabilirsiniz. Aydınlatmada kullandığınız duvar aplikleri, ve spotlar banyonuzda gölge oyunları oluştururlar.

Banyonuzda uyguladığınız mozaik kaplamanın rengine bağlı olarak, parlak metaller, oymalı ayna, mermer tezgah ve lakeli yüzeyler kullanarak, banyonuzda şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu