Bernardo’dan “Davet Sofraları” Kitabı

Bernardo vitrinlerinde yerini alan ‘’Davet Sofraları’’ kitabı, nişandan diş buğdayı sofrasına kadar dokuz farklı davet temasıyla şık sofralar yaratmanın ve farklı lezzetlerin ipuçlarını veriyor.

Bernardo, dokuz farklı davet sofrası tasarımı, örnek mönü ve tariflerinin yer aldığı “Davet Sofraları” kitabını meraklıları ile buluşturuyor. Farklı geleneklerdeki davet sofralarını işleyen kitap, dokuz bölümden oluşuyor.

Davet Sofraları

Bernardo Davet Sofraları Kitabında kahvaltı sofrası, nişan sofrası, 5 çayı daveti, balık sofrası, bayram sofrası, diş buğdayı sofrası, doğum günü sofrası, makarna partisi sofrası ve yılbaşı sofrası gibi örnek masa tasarımları, mönü ve tarifleri yer alıyor.

Bernardo mağazalarından temin edilebilecek Davet Sofraları kitabında; her bölümde planlamadan sunuma, mönü hazırlığından sofra takımları seçimine, servis takımlarından kadeh seçimine; dekoratif ipuçlarından şık detaylara kadar sofra düzenlemesinin tüm incelikleri, sofralara uygun tariflerle birlikte anlatılıyor.

Yemek stilistliğini Ayşe Karatay’ın, dekorasyon stilistliğini ise Ebru Kılıç Solmaz’ın yaptığı kitabın fotoğrafları Süleyman Kaçar imzalı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu