Best Home Furnishing koltukları Penelope Mağazaları’nda

Türkiye’nin ilk kaz tüyü yastık-yorgan üreticisi Maya tekstil, Amerika’nın en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Best Home Furnishing’in birbirinden rahat TV koltuklarını Penelope Mağazaları’nda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Best-KoltuklariMaya Tekstil, yatak odalarında oluşturduğu konfor ve şıklığı şimdi de salonlara taşıyor. Başarısının temelinde “en kaliteli ürünü, en iyi fiyata sunmak” olan; 800 çeşit kumaş ve 2 bin 400 farklı model ürünü 24 ülkede yaklaşık 4 bin noktada tüketici ile buluşan Best Home Furnishing; rahatlığıyla tüm dünyada bilinen koltuklarını, Maya Tekstil güvencesi ile Türkiye’de satışa sunuyor.

Best Home TV koltukları, ayarlanabilir bel desteği, dolgulu ayak dinlendirme bölümü ve vücudun şeklini alan hafızalı premium köpük dolgulu minderi ile hem salonların şıklığına şıklık katıyor, hem de kişisel konforu arttırıyor. Koltuklar aynı zamanda, fermuarlı yapısı ile istenildiği zaman dolgu malzemesi takviyesine de izin veriyor.

Küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 boyut seçeneği olan koltukların kaplaması ise, ‘Performa Blend’ adlı, geri dönüşümü mümkün olan poliüretan yüzeyli deri döşeme malzemesinden yapılıyor. Hayat tarzına ve dekora kolayca kombinlenebilen koltuklar; leke tutmuyor, solmuyor ve yalnızca su ve sabunla temizlenebiliyor.

Tanıtım fiyatları ile tüketici ile buluşan Best’in Todd model koltuklarına Eylül ayı süresince 1890 TL yerine 1590 TL’den sahip olmak mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu