Dekorasyon

Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz sadeliğin ve asaletin simgesidir. Evinizin dekorasyonuna beyazla asalet katabilirsiniz. Beyaz ev dekorasyonu nasıl olmalı?

Ev dekorasyonunda beyaz renk kullanarak, ferah, sade ve şık bir tarz yaratabilirsiniz.

Evin genelinde beyazı kullanabileceğiniz çok fazla alan vardır. Duvarlarınızı beyaza boyayabilirsiniz, mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı beyaz seçebilirsiniz. Beyaz, evi olduğundan daha geniş ve ferah gösterir.

Beyaz renk, aynı zamanda evinize Akdeniz havasını getirecektir. Eski sandıklarınızı ve sehpalarınızı zımparalayıp beyaza boyayın. Böylece evinizde veya balkonunuzda kullanabileceğiniz, yepyeni sehpalara kavuşun.

Beyaz renkli, farklı şekillerdeki objeleri bir arada kullanarak, ilgi çekici tasarımlar yapabilirsiniz. Evinizin odak noktası olmasını istediğiniz bir köşede, beyaz bir sehpanın üzerine koyacağınız, seramik beyaz bir çay fincanı, beyaz bir vazo, beyaz kapaklı bir kitap, beyaz şamdan ve mumlar çok uyumlu ve farklı bir tarz oluşturacaktır.

Beyazla beraber, fildişi, kemik, kum rengi gibi açık renkleri de kullanarak dekorasyonunuza biraz hareket katın. Beyazla beraber siyahı kullanarak, kontrastın gücünden faydalanın. Bembeyaz döşenmiş bir odada, tek bir objenizi veya mobilyanızı siyah seçerek, odanızda farklı bir tarz yaratın.

Beyaz rengin kullanım alanı çok geniştir ve özgürce bütün dekorasyonunuzda kullanmanıza olanak verir. Siz de, beyazı evinizde dilediğinizce kullanın.

Bu konu hakkında fikriniz bizim için önemli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php