Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz mutfak modelleri mutfak dekorasyonunda ferah bir atmosfer elde etmek isteyeler için ideal bir tercih olacaktır.

Beyaz ağrılıktaki mutfak dekorasyonunda zemin rengi, tezgah rengi ya da aksesuarlardan birini koyu renk tercih ederek kontrast yaratabilirsiniz. Kontrast da mekana derinlik katar. Beyaz renk pek çok farklı renkle uyum içinde kullanılabileceği gibi, mutfağı başta aşağı beyaz da dekore edebilirsiniz.

Beyaz mutfak modelleri ile cam dolap kapakları oldukça uyumlu kullanılabilir. Cam kapaklar modern mutfaklara da, beyaz mutfak modellerine de çok yakışır. Camın şeffaf yapısı mutfağa bir açıklık, ferahlık katar.

Metal kulplu, laminat mutfak dolaplar mutfağa modern bir hava verir. Beyaz mutfak modellerinin tek düzeliğini kırmak için koyu renk duvar boyası ya da ahşap, metal benzeri tezgah üstü malzeme ile çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Beyaz renk country tarzı mutfaklar için de kullanılabilir. Bu dekorasyonu porselen mutfak aksesuarlarıyla tamamlayabilirsiniz. Böyle bir mutfakta çiçek desenli perde ve masa örtüsü de kullanışlı olacaktır.

Beyaz ve ahşap bir arada uyum içinde olacaktır. Açık mutfak kullanacak olanlar, ahşap rengini salondaki mobilyalar ya da yemek masası ile eşleştirebilir

Beyaz Mutfak Örnekleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu