Bingo’dan yeni konsantre yumuşatıcı serisi

Bingo, İmza Serisi’nin yeni yumuşatıcıları Hipnoz, Tutku ve Tılsım ile parfüm sürme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Bingo ekibi, Fransız Kozmetik Parfüm Geliştirme Direktörü David Beilvert ve kampanyanın reklam yüzü Eda Taşpınar ile İmza Serisi’ne dair tüm detayları paylaştı.

David Beilvert: “Bingo ile bu ilk çalışmamız değil, İmza Serisi ile Türkiye’de yine bir ilkin altına imzamızı atacağız. Bingo, herkesin izlediği yoldan farklı olarak sadece güzel kokan bir yumuşatıcı değil, özellikle kadınların algısında, vazgeçemediği ancak kullanmaya da kıyamadığı parfümü ile eş değer bir ürün tasarlamak istiyordu. İşte bu yüzden ben ve ekibim, Paris’te, Bingo ekibi ile gece gündüz çalıştık ve sadece kozmetik parfümlerde kullanılan özleri keşfettik. İmza Serisi’ndeki ürünler kalıcılığı, hipnotize eden kokusu ve gerçek parfüm etkisiyle büyüleyici oldu. Umarım, sizler de bizim gibi düşünür ve İmza Serisi’ni kullanırken adeta hipnotize olursunuz” dedi.

Kampanyanın reklam yüzü Eda Taşpınar ise, “Tenime parfüm sürmediğimi duyan Bingo ekibi, bu kampanyayla ilgili beni, dünyaca ünlü Fransız parfümörlerin imzasını taşıyan Tutku, Tılsım ve Hipnoz ile tanıştırdı. Tüm dünyada kadınların kullandığı trendsetter parfümlerden farksız kokan İmza Serisi ile birlikteliğim böyle oldu. Bu serinin parfüm özleri beni öylesine hipnotize etti ki, artık kıyafetlerime imzasını atan gerçek parfüm etkisi sayesinde parfümü giyebiliyorum. İçime sinen bu çok keyifli kampanya ve iş birliği için Bingo ekibine çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Görüntüsüyle hipnotize eden, kokusuyla tılsım etkisi yaratan ve kullananların vazgeçemeyecekleri adeta tutkunu olacakları bir ürün olarak tasarlanan Bingo İmza Serisi, dünyaca ünlü Fransız kozmetik parfümörler tarafından geliştirildi. Simsiyah Premium şişesi ile kategorisinde bir ilk olan, görüntüsüyle hipnotize eden, kokusuyla tılsım etkisi yaratan ve kullananların tutkunu olacağı Bingo İmza Serisi, dünyaca ünlü kozmetik parfümörlerden ilham aldı ve parfümü adeta “giymek üzere” tasarlandı.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. kullandığım ürün hipnoz ama hiç memnun kalmadım kokusu yok yoğunluğu yok tamamen sıvı likit değil diğer kullandığım ürün yerine aldığıma çok pişman oldum soranlara kesinlikle almayın diyorum bunun için üzgünüm.Bu konuda şikayetçi sadece ben değilim bir tanıdığım şikayetçi olmuş bana da yapmamı söylediumarım dikkate alınır saygılar.

    1. Merhaba Arzu Hanım,

      Biz evhayat.com’da ürünün bilgisine yer veriyoruz. Ürünün kullanıcıları olarak sizler elbette yorumlarınızı iletebilirsiniz.

  2. Bingo hipnoz u ben çok sevmiştim.Bulup tekrar almak istiyorum.evi saran kokusu da çok hoşuma gitmişti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu