Birbirinden Sevimli 7 Kardan Adam Aksesuarı

Son zamanların en karlı günlerini yaşıyoruz. Kar her ne kadar yolların kapanması, havanın çok soğuk olması gibi olumsuzluklarla anılsa da ağaçlara, çatılara, hele kardan adamlara baktığında kim mutlu olmaz ki?

Kar sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de bir eğlence kaynağı. Her sokakta kardan adam yapan bir çocuğa rastlayabilirsiniz. Baktıkça gülümsemenizi sağlayan kardan adamların eriyerek yok olmasına gönlünüz razı değilse, evinizin dekorasyonunda bu sevimli objelerden faydalanabilirsiniz.

Sizin için sevimli kardan adam aksesuarları derledik:

1. Biraz güneşi de andıran bu kardan adam, sizi bir kar partisine davet ediyor. Bu tabelayı çocuğunuzun odasının kapısında kullanabileceğiniz gibi, giriş kapınızın iç kısmında kullanarak ev sakinlerini sokağa davet eder gibi bir hoşluk da yaratabilirsiniz.

1. Kardan adam
Görsel: goaheadandcraft.blogspot.com

2. Bu kardan suratlar tam pencere önüne koymalık. Ama isterseniz onları televizyon ünitesinde de kullanabilirsiniz. Kar haberlerini izlerken biraz da mutlu olmak istiyorsanız, işte karşınızda sevimli mi sevimli kardan suratlar.

2. Kardan adam
Görsel: etsy.com

3. Bu kardan korkuluklar, aslında pek de ürkütmüyor. Hatta oldukça sevimli göründükleri bile söylenebilir. Bahçenizin dekorasyonunda erimeyen kardan adamlara yer vermeye ne dersiniz?

3. Kardan adam
Görsel: woohome.com

4. Bu kardan adam ışıldaklar belki odanızı pek aydınlatamayacaktır, ama onlara her baktığınız da içinizi ısıtacaktır. Yarım yamalak ağızları, eksik düşleri ve havuç burunlarıyla çocuk odalarının sevimli aksesuarları olmaya adaylar.

Görsel: spoonful.com
Görsel: spoonful.com

5. İşte mutfakların kardan misafirleri. Kardan adam baharatlıkları ile yemeklerinize neşe katabilirsiniz. Çocuğunuz yemekten pek de hoşlanmadığı yiyecekler için de bu sevimli kavanozlardan faydalanabilirsiniz.

6. Evde sizin de kolayca yapabileceğiniz bu kardan adam aksesuarları perdelerinizde, kapılarınızda kullanabilirsiniz. Hatta çocuğunuzun odası için, çocuğunuzla birlikte bu aksesuarları yapmayı bile düşünebilirsiniz.

6. Kardan Adam
Görsel: mypersonalaccent.com

7. Bu da evinizde kolayca yapabileceğiniz aksesuarlardan. Sadece birkaç tıpaya ihtiyacız olacak. Sanki kitaplıklarınızın raflarını süslemek için bekliyor gibi değiller mi?

Görsel: etsy.com
Görsel: etsy.com

Evinize kardan güzellikler olsun istiyorsanız, minik kardan adamlar tam da size göre. Kardan adamlar yalnızcasokaklarda değil, artık  havuçtan burunlarıyla evlerin dekorasyonunda da yerlerini alacakalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu