Philips Bluetooth hoparlör serisinde herkes için bir ürün var

Philips’in her cihaza bağlanması mümkün ve kullanımı kolay olan Bluetooth hoparlör serisinde, herkese yönelik bir ürün yer alıyor. Bu hoparlör serisi aynı zamanda, yerleşik bir mikrofon ile birlikte geliyor.

Kablosuz ev hoparlörü (BT7500)

Serinin en büyük hoparlörü BT7500. Zengin sesi, dijital ses işlemenin yanı sıra ayrı tweeter’lar, woofer’lar ve bas yayıcıları birleşimi ile oluşturulan BT7500, aptX ve AAC özellikli yüksek duyarlılıkla Bluetooth ses akışı içeriyor ve büyük odalarda bile keskin bir ses üretiyor.

MULTIPAIR teknolojisi, hoparlöre aynı anda kablosuz olarak 3 akıllı cihaza kadar bağlanmanıza olanak sağlıyor. Kablosuz ev hoparlörü, her bağlı cihaz arasında sorunsuzca gidip geliyor. NFC özelliği de bulunan hoparlöre dokundurarak her akıllı cihaz da bağlanabiliyor. Dâhili USB bağlantı noktası aracılığıyla aynı zamanda müzik oynatabiliyor ve cihazlar şarj edilebiliyor.

Kablosuz odadan odaya hoparlörler (BT5500, BT5580)

Melodileri, evde gezerken taşımayı kolaylaştıran ikonik bir tasarıma sahip BT5500 ve BT5580 ile tek bir tempoyu bile asla kaçırmazsınız. Yerleşik mikrofonu kullanarak eller serbest çağrı kabul edebilir, cihazlarınızı oynatırken aynı zamanda şarj edebilirsiniz.

Tekrar şarj edilebilir bir pil içeren BT5580 ve 4 AA pilinden güç alma seçeneği içeren BT5500 ile her 2 hoparlör de taşınabilir.

Kablosuz stereo taşınabilir hoparlör (BT3500)

İnce bir profile sahip kablosuz taşınabilir stereo, el veya omuz çantasına rahatlıkla giriyor. İhtiyacınız olduğunda müziğinizi açılandırabileceğiniz bir destek çubuğu ile tamamlanmıştır. Favori melodilerinizi oynatmak için NFC’yi kullanıp mobil cihazınızı bağlayarak eşleştirme işlevinden en fazlasını elde edebilirsiniz.

Kablosuz taşınabilir hoparlör (BT2500)

Avucunuzun içine sığabilecek çok yönlü bir hoparlör olan BT2500, dikey ya da yatay olarak kullanılabilir. Aynı zamanda hoparlörün yerleşik mikrofonu eller serbest telefon çağrısı deneyimini de imkân tanır.

Philips Bluetooth Tower: Yüksek duyarlılıkta 3 boyutlu ses

Philips Sound Tower serisinin yeni üyesi Philips Bluetooth Tower, üstün yüksek duyarlılıkta ses ile kolay Bluetooth eşleşmesi için aptX ve NFC içeriyor. Bağlantı kolaylığı, Philips Bluetooth Tower’ın kalbinde yer alarak her cihazdan üstün ses deneyimlemeye olanak tanıyor. Müziğinizi akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan Bluetooth aracılığıyla kablosuz olarak aktarabilir ya da videolardan veya oyunlardan sesi artırabilirsiniz.

Philips Bluetooth Tower, dijital müzik dosyalarınıza kolay erişim için USB Direct ve de FM tuner ve Ses-Giriş bağlantısı içeriyor.

Philips Bluetooth adaptörü ile müziğinizi kablosuz olarak yayınlayın

MultiPair özellikli Philips Bluetooth adaptör ile eş zamanlı olarak üç Bluetooth etkin cihazı eşleştirebilir, bağlayabilir ve böylece favori melodilerinizi paylaşmayı ve bunlar arasında anında geçiş yapmayı mümkün kılabilirsiniz. MultiPair özellikli Philips Bluetooth adaptör, her tür stereo, eski yerleştirme yuvalı hoparlör veya ev sinema sistemi için Bluetooth kablosuz rahatlığını eklemek ve müziğin keyfini kablosuz olarak çıkarmak adına eşsiz bir güncelleme.

Philips Spotify çok odalı hoparlörler ile her odada müzik

Philips Spotify çok odalı hoparlörler, Spotify kullanıcıları için ilk özel Philips ses çözüm. Philips Spotify çok odalı hoparlörleri, eviniz boyunca yerleştirebilir ve müziğinizi her odaya aynı anda yayınlayabilir ve kapınızdan girer girmez favori çalma listenizi dinlemeye başlayabilirsiniz.

Philips Spotify çok odalı hoparlörler, birden fazla hoparlörü tek bir sette kolaylıkla gruplandırmaya olanak tanıyan ayrı bir uygulama ile geliyor. Bunu bir kez kurar ve daha sonra istediğiniz zaman yerel Spotify uygulamasındaki hoparlör grubunu seçebilirsiniz.

Gelişmiş performansı garantileyen Philips Spotify çok odalı hoparlör serisi, bağlı ses alanında lider teknoloji çözümleri sağlayıcısı Frontier Silicon teknolojilerini içeriyor. Philips Spotify çok odalı hoparlör serisinde 2 model bulunuyor. SW700M, net ve doğal bir ses yaratmak için 2 adet 2,5″ tam aralıklı hoparlör sürücüsü ve 2 genişletilmiş bas portu içerir. SW750M; detaylı, güçlü ve odayı dolduran bir ses sunmak için 2 adet tweeter ve 2 adet 3″ tam aralıklı sürücüyü birleştirir. Her iki hoparlör de gerçek birçok odalı deneyim için farklı odalarda birlikte kullanılabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu