Bosch “Athlet” kablosuz dik şarjlı süpürge ile pratik temizlik

Bosch Ev Aletleri, pratik temizleme çözümleri arayanlara, yeni kablosuz dik şarjlı süpürge “Athlet”i sunuyor. “Athlet” ile kusursuz temizlik elde etmek için priz aramak veya dolanan kablolarla uğraşmak tarihe karışıyor.

Doğal kaynakları koruyarak gelecek nesilleri düşünürken aynı zamanda hayatı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yeni kablosuz dik şarjlı süpürgesi “Athlet” ile evinizde sonbahar temizliği yapmak için pratik bir çözüm sunuyor. Athlet ile yerleri süpürmek hızlı ve zahmetsiz bir hale geliyor.

SensorBagless™ Teknolojisi ile maksimum temizlik

Bosch Athlet’in sahip olduğu SensorBagless Teknolojisi, üstün temizlik performansı için süpürgenin filtrelerinin her zaman maksimum seviyede çalışmasını sağlıyor.Filtre dolduğunda sensör kontrol göstergesinin kırmızı ışığı yanıyor ve kullanıcıyı uyarıyor. Toz haznesi kolaylıkla boşaltılabiliyor. Yenilikçi filtreler yıkanabiliyor ve ömür boyu dayandıkları için değiştirilmeleri gerekmiyor. Bu sayede, Athlet, torba ve filtreler için herhangi bir ek maliyet olmaksızın tüm ömrü boyunca kusursuz temizlik performansı sağlıyor.

Kısa şarj olma süresi

Bosch Athlet dik şarjlı süpürgenin, şarj olma süresi de oldukça kısa. Sadece 3 saatte batarya, yüzde 80 oranında doluyor; 6 saatin sonunda ise yüzde 100 dolum gerçekleşiyor. Üstelik üç aşamalı elektronik koruma sistemi sayesinde cihaz tam şarj olduğunda şarj işlemi sonlanıyor. Sahip olduğu elektronik koruma sistemi fazla ısınmayı ve şarj edilebilir bataryaların deşarjını önlüyor. Uzun ömürlü Lityum-İyon bataryalar, tekrardan şarj edilebiliyor.

Hafif ve şık…

Athlet, 3 kilogram ağırlığı, düşük ağırlıklı merkezi ve dengeli ergonomisi ile ele kusursuz şekilde oturuyor. Esnek başlığı sayesinde son derece kolay manevra yapabilen Athlet, kanepe ve dolapların altındaki en uzak açılara dahi uzanıyor. Tasarımı ile hem şarj olurken hem de kullanırken, bulunduğu ortama şıklık katıyor.

Bosch Athlet, 60 dakikaya kadar kesintisiz temizlik imkânı sunarak tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu