Bosch kurutma makinelerinde Eylül kampanyası

Soğuk hava şartlarında çamaşırlarınızı tek tek asarak kurutma dönemini sonlandırmanız için Bosch’un sonbahar kampanyası kaçırılmaz bir fırsat.

Kötü hava şartlarında çamaşır kurutma şikayetleri, Bosch kurutma makinelerinde Eylül ayına özel yüzde 40 indirim ile son buluyor.

Sonbaharda havaların soğumaya başlamasıyla çamaşır kurutma problemi de aklınızın bir köşesini kurcalar. Bosch, böyle sorunlarla daha fazla uğramamanız için Kurutma makinelerinde Eylül ayına özel yüzde 40 indirim kampanyasını başlattı. Kışın ve sonbaharda asılan çamaşırların kuruma süresi yaza nazaran daha uzun oluyor. Yeni yıkanan çamaşırlar, uzun süre dışarının kirli havasına maruz kalıyor. Bu durumda çare çamaşırları ev içerisine asmakta aranıyor. Özellikle sonbaharda henüz ısıtıcılar da çalıştırılmadığı için birkaç gün boyunca asılı kalan çamaşırlar ev düzeninin bozulmasına sebep oluyor. Kurutma makinesi, tüm bu sorunlara çözüm oluyor.

Yüzde 40 indirim kampanyası Bosch’tan Eylül ayı boyunca yapacağınız tüm kurutma makinesi alışverişlerinizde geçerlidir. Ayrıca Bonus kredi kartı sahiplerine peşin fiyatına 9 taksit ayrıcalığı tanınıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu