Bosch siyah rengin asaletini mutfağınıza taşıyor

Bosch’un siyah ankastre ocak, fırın ve davlumbazları ile mükemmel uyum sağlayan SMS63L06TR Active Water

Bosch Ev Aletleri’nin siyah rengin şıklığından ve asaletinden vazgeçemeyenler için sunduğu SMS63L06TR Active Water Bulaşık Makinesi, A++ enerji sınıfı ile bulaşıkları en verimli şekilde yıkıyor; mükemmel temizlik sunuyor. VarioSpeed özelliği ile zamandan yüzde 50 tasarruf etmeye, yarım yük seçeneği ile ise az miktardaki bulaşığı ekonomik olarak yıkamaya imkân veriyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, siyah rengin şıklığı ve asaletiyle mutfaklara ayrı bir zarafet katıyor.

12 kişilik yemek takımını yıkayabilecek yükleme kapasitesi

Bosch SMS63L06TR Active Water Bulaşık Makinesi, tek seferde 12 kişilik yemek takımını yıkayabilecek kapasiteye sahip ve 6 farklı yıkama programı bulunuyor. Yarım yük seçeneği ile ister üst sepet ister alt sepette az miktardaki bulaşıkları ekonomik olarak en mükemmel şekilde yıkıyor. VarioFlex sepet sistemi, 3 katlı Rackmatic ve katlanır rafları ile maksimum yükleme kapasitesi ve daha fazla kullanım alanı sunuyor. Zamandan yüzde 50 tasarruf sağlayarak, mükemmel temizlikte bulaşıklara erişilmesini sağlayan VarioSpeed özelliği ise ani misafir ziyaretlerinde temiz bardak ya da tabak ihtiyacı gibi acil durumlarda hayat kurtarıcı oluyor. Bosch SMS63L06TR Active Water, A++ enerji sınıfı ile bulaşıkları, enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu