Bosch’tan Ramazana Özel Kampanya

Bosch küçük ev aletlerinde ramazana özel cazip kampanya başladı.

Bosch’un Ramazan boyunca geçerli olan kampanyası kapsamında, Ergomixx MSM 66150 el blenderi 177 TL yerine 140 TL’ye, Toastexx TFB4402V tost makinesi 260 TL yerine 205 TL’ye, Toastexx TFB4431Vtost makinesi 331 TL yerine 260 TL’ye, TTA2010 ve TTA2201 çay makineleri ise 177 TL yerine 140 TL’ye inen fiyatlarla tüketicilere sunuluyor. Üstelik World Card’a peşin fiyatına 9 taksit imkânı da bulunuyor.

Bosch Ergomixx MSM66150 el blenderi, çorba hazırlamaktan soğan doğramaya kadar çırpma, parçalama, gibi tüm işlemleri eşsiz bir performans ile gerçekleştirerek Ramazan sofralarını donatmanıza yardımcı oluyor. Mini doğrayıcısı ile taze baharatlar, fındık, fıstık, ceviz, soğan, et, peynir gibi yiyeceklerin kolay bir şekilde parçalanmasını sağlıyor. Blenderin motor aksamı hariç tüm parçalarının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de cihazın kullanım kolaylığına katkıda bulunuyor.

Bosch Toastexx TFB4402 V ve TFB4431 V tost makineleri, özellikle zamana karşı yarışılan sahur sofralarının hazırlanmasında en büyük yardımcılarınız olacak. Toastexx ile tost, ızgara ve pişirme işlemleri çok pratik hale geliyor. Kullanıma hazır olduğunu haber veren gösterge ışığı sayesinde, doğru zamanda ve sıcaklıkta pişirme ve ısıtma imkânı sunuluyor.

Bosch Teaxx TTA2010 ve TTA2201 çay makinelerinin su seviye göstergeli şeffaf su ısıtıcısı ile kişi sayısına göre çay hazırlanabiliyor. Demliğin sıcak tutulması için tasarlanan özel ısı konumu ile çay sürekli sıcak tutuluyor.. Teaxx’lerin 0,7 litrelik geniş çay hazneleri sayesinde kalabalık sahur ve iftar sofralarında herkes doyasıya çay keyfi yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu