Bu senenin perde trendi

Perdeler evinize dıştan bakıldığında, evinizin dekoru hakkında bilgi verir. Evinizi daha şık göstermek için bu yılın perde trendine göz önünde bulundurun.

Bir kaç senedir moda olan, iri çiçek desenli kalın dokular, grafik çizgili perdeler bu yılda popülalitesini sürdürüyor. Altın sarısı ve asit yeşili en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Evinizin dekorunda klasik görünümden yanaysanız, kahverengi ve mürdüm renkli perdelerle dekorunuzu tamamlayabilirsiniz. Ferah bir ev için, beyaz, bej ve pudra tonlarını bu yılda kullanabilirsiniz. Bu tonlarla evinize ferahlığın yanı sıra, sade bir görünüm kazandırabilirsiniz. Perdelerde kullandığınız açık renkler aynı zamanda ev dekorunuza sade bir görünüm kazandıracaktır. Hareketli, cesur bir ev dekorunuzun olmasını istiyorsanız, kırmızı, pembe ve mavi tonları da kullanabiliriniz.

Uzun, düz renkli tüller, pano ve balon kadife perdelerde bu sene en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Evinize perde alırken

Evinizin büyüklüğünü göz önünde bulundurun. Odanız küçük ise, açık renk perdeler kullanabilirsiniz. Geniş odalarınızda ise, koyu ve düz renkleri kullanabilirsiniz. Koyu renkli perdeler aynı zamanda kullanılan aksesuarları ön plana çıkarır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu