Buderus’tan üstün yoğuşmalı kombi “Logamax Plus GB062”

Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, 30kW kapasiteli Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede sunarken; arkadan aydınlatmalı LCD ekranı ve modern tasarımıyla da mekanlara uyum sağlıyor.

Logamax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombi, 24kW ısıtma, 30kW kullanım suyu kapasitesine sahip bulunuyor. Yüksek seviyeli norm kullanma verimi sayesinde ise, kullanıcısına verimli ısınmanın keyfini sunuyor.

Kombilerde, magnezyum, alüminyum ve silisyum alaşımlı yoğuşma eşanjörü bulunuyor. Bu sistem, çok daha düşük yakıt tüketimini ve cihazın uzun bir ömre sahip olmasını sağlıyor. Yoğuşmalı Kombi, tasarımıyla mekanlara uyum sağlarken; Buderus teknolojisi ve EMS protokolü içeren elektronik ara yüzü sayesinde, güneş enerjisi gibi yenilenebilir ısı sistemleri ile tam uyum içerisinde çalışıyor.

Tanıtıma özel yüzde 18 KDV indirimi

Buderus Logomax Plus GB062 Yoğuşmalı Kombiler, 31 Ekim 2014 tarihine kadar sürecek kampanya ile yüzde 18 KDV indirimiyle satışa sunuluyor. Aynı zamanda, World Card’a özel, peşin fiyatına 6 ay taksit imkanından da yararlanılabiliyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu