Bursa Ev&Stil Fuarı 28 Mayıs’ta Başlıyor

Tüyap ile BTSO ortaklığı ile Ev&Stil Fuarı 28-31 Mayıs tarihlerinde Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

“Erken Dönem Osmanlı Mimarisi” diğer bir deyişle, “Bursa Üslubu” olarak anılan mimari dönemin (1299-1501) sahibi olan Bursa, hızla gelişen sanayisi ile de bugün, dünyanın birçok ülkesine yüksek teknoloji ürünleri ihraç eden bir şehir konumuna gelmiştir.

Bursa’nın kültürel ve tarihsel mirası ve güçlü sanayisinden alınan ilhamla hayata geçirilen Bursa Tasarım ve İnovasyon Buluşmaları çerçevesinde başlatılan “Ev&Stil Fuarı” ülkemize yepyeni bir fuar anlayışı getiriyor.

Tüyap ile BTSO ortaklığında gerçekleştiren Ev&Stil Fuarı, İnovasyon ve tasarım kültürünü tüm şehre yayarken, ilham, inovasyon ve tasarımla dolu bir dünya yaratıyor.

Katılımcılar ve ziyaretçiler için tasarımları, ürünleri ve markaları bir araya getiren fuar; yaşam alanlarının kurgulanacağı modern, inovatif ve stil odaklı bir fuar olmayı hedefliyor.

Tasarım Zirvesi

Ev&Stil fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek olan Tasarım Zirvesi, gerek içeriği gerekse de davet edilen konuklarıyla, ülkemizin tasarım ve inovasyon vizyonuna katkıda bulunmayı hedefliyor.

Ev modasında son trendler, profesyonel tasarımcılardan ev dekorasyonu hakkında öneriler, dünyaca ünlü tasarımcılar, firmaların ürünlerin ile kombine edilmiş trend alanları bu zirvenin buluşma noktalarından sadece birkaçı…

Zirve, biyoloji biliminin sunduğu teknolojik olanaklarla geliştirilen malzemelerin tasarım, sanat ve mimarı alanlarında kullanımını örenkleyen BioDesign sergisinin yanı sıra profesyoneller için workshop ve sertifika programları ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip.

Tasarım ve inovasyon vizyonu ile geleceğini inşa eden gençler için düzenlenen sertifika programları ve alanlarında uzman katılımcılarla eğitim ve tecrübe paylaşımları imkanı yaratılırken, genç tasarımcılar platformu kapsamında tasarım lisans final projelerini görmek de mümkün.

Tarih: 28-31 Mayıs 2015

Yer: Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkez Yalova Yolu 4. km (Buttim yanı) 16250 Bursa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu