BySolvo Dekoratif Banyo Rafı

Dar mekanlara yönelik tasarladığı fonksiyonel ve farklı ürünleriyle dikkat çeken BySolvo, dekoratif banyo rafı ile modern banyolara şıklık ve düzen getiriyor.

Ahşapla su geçirmezliği buluşturarak banyolarda görsel keyiften ödün vermeden, su buharının neden olduğu şişme ve kabarma problemlerini ortadan kaldıran Bysolvo, dekoratif banyo rafıyla kullanışlı ve şık bir ürün sunuyor.

Uzun ömürlü olarak tasarlanan Dekoratif Lake Banyo Rafları, kaliteli MDF’den tüm bağlantı malzemeleri ise paslanmaz çelikten üretilmiştir. Banyo mobilyalarında oluşan su lekelerinden ev kadınlarını kurtaran, leke tutmayan ve temizliği için özel bakım gerektirmeyen son teknolojiyle tasarlanmıştır.

Banyoların tavan yüksekliği dikkate alınarak 167 cm olarak tasarlanıp, banyo eşyalarınızı şık bir sunumla bünyesinde barındırabiliyor. Banyonuzun yeni yüzü Dekoratif Banyo Rafları çevreye duyarlı şekilde üretilip, kanserojen madde içermeyen, sağlığa zararsız boya sistemi ile boyanmış olup, kolay taşınabilir malzemeden üretilmiştir.

Mavi, beyaz ve kırmızı renk seçenekleriyle BySolvo Banyo Rafları, evinizde hoş, modern ve iddialı bir hava estiriyor. Kaliteli malzeme ve usta işçilikle dizayn edilen banyo rafı, özel tasarımıyla banyoların yanı sıra evlerin her bölümünde kullanılabilecek şıklıkta… Anti-bakteriyel ve su geçirmezlik özelliğiyle çocuk odalarından mutfaklara, küçük salonlardan geniş balkonlara kadar kullanım alanı zenginliği ve zarafetiyle evinizde göz zevkinize hitap eden ortamlar yaratıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu