Çanakkale Seramik’ten yeni “Maison” koleksiyonu

Mekanları için estetik çözümler sunan Çanakkale Seramik, geleneksel motifleri yeniden yorumlayarak hayata geçirdiği “Maison” koleksiyonu ile ortamlara çarpıcı bir güzellik kazandırıyor.

Çanakkale Seramik’in yeni Maison koleksiyonu; gösterişli dekor alternatifleri sunan “Natural” serisinin yanı sıra, banyoları hassas bir kumaş gibi işlyerek, kültür yansıması desenleriyle evlerde romantizm rüzgarları estiren “Romance” serisinden oluşuyor.

Natural serisinin, altıgen gibi oyunlu desenleriyle, beton görünümün yaşam alanlarındaki etkisi bir araya gelince dikkat çekici bir odak noktası oluşuyor. Doğal doku ve betonun dekorasyon trendlerinde daha da popülerleştiği, duvarların tekstil dokularıyla bezendiği günümüzde, Maison Koleksiyonu Natural serisi, modern iç mimarinin favorisi brüt beton etkisini metalik efektlerle birleştiriyor.

Lüks kavramının, Osmanlı motifleriyle yepyeni bir ruha büründüğü Maison Koleksiyonu’nda 30×90 cm ebadındaki fon karolar, dekor alternatifleri ve koleksiyonun tamamlayıcı parçaları birbirinden farklı mekanları yaratmanıza olanak sağlıyor. Tekstil dokusunun sıcaklığını sıradışı tonlar ve sofistike desenlerle birleştiren Romance serisi ile de romantizm banyonuzdan evinizin her köşesine yayılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu