China Homelife Fuarı 2 Haziran’da Başlıyor

2 – 4 Haziran 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 3 gün boyunca ev tekstili, inşaat malzemeleri, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, kumaş, dekoratif kumaş, mobilya, aydınlatma ürünleri, hediyelik eşya, mutfak ve banyo armatürleri ile el aletlerini kapsayan ürünler sergilenecek.

Çin ve Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin gelişmesine ve güçlenmesine doğrudan katkıda bulunan China Homelife Turkey önderliğinde; yüzlerce seçkin üretici markanın kalite kontrolünden geçmiş, yüksek kalitede 50 binin üzerinde ürünü, Türkiye’den ve tüm Avrasya bölgesinden tüketiciler ve yatırımcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Hazır Giyim: Çin sürekli değişen moda trendlerine hızla uyum sağlayabilecek ve tüm dünyaya yayılmış, yüksek kalitede ürünler sunabilecek nitelikte, sürekli gelişen bir hazır giyim sanayisine sahiptir.

Fuarda Neler Olacak?

Ev Tekstili: Çin ev tekstili alanında döşemelik kumaş, tül-perde ve aksesuarları, halı ve zemin kaplamaları, yatak odası tekstili, döşemelik ve dekoratif kumaş, mutfak ve yemek odası tekstili, duvar kaplamaları ve dekoratif aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Elektrikli Ev Aletleri, Züccaciye, Hediyelik Eşya: Günümüzde insanlar yaşam kalitesine çok daha fazla önem vermeye başlamıştır. Çinli imalatçılar uluslar arası trendlerden feyz alarak yaşama dayanıklılık ve süreklilik katabilecek çok çeşitli pratik, kullanışlı ve trend ürünler sunmaya başlamıştır.

İnşaat Malzemeleri: Çin inşaat malzemeleri sanayisi uluslararası ihtiyaçları karşılayacak şekilde günden güne hızla büyümektedir. Bu kapsamda, Çin inşaat malzemeleri her geçen gün daha çevre-dostu olma niteliği kazanmakla birlikte işlevselliğe ve tasarıma daha fazla odaklanılmaya başlanmıştır.

Aydınlatma Ürünleri: Çin aydınlatma ve LED aydınlatma ürünleri enerji tasarrufu konusunda büyük avantajlar sunmaktadır. Çin aydınlatma sanayisi uluslararası pazarda her kesime hitap edebilecek nitelikte etkin bir role sahiptir.

Mobilya: Çin’in modern mobilya anlayışı tasarıma çok büyük önem vermektedir. Çinli mobilya üreticileri bölgesel ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde dünya çapında mobilya üretimleri ile günlük yaşama kusursuzluğu ve konforu taşımayı hedeflemektedir.

Yer: İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

Tarih: 2 – 4 Haziran 2016

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu