Etkinlikler

Çiçek Festivali FloralFest Mayıs’ta Başlıyor

FloralFest bu yıl 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek.

Bu yıl ikinci kez doğa ile yaratıcılığı buluşturacak olan Floralfest, Türkiye’nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve butik çiçekçilerini çiçek tutkunları için 4-5-6 Mayıs tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta bir araya getiriyor.

Geçtiğimiz yıl Haydarpaşa Garı’nda alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getiren FloralFest, bu yıl daha da büyüyerek Küçükçiftlik Park’ta düzenleniyor. FloralFest’te bu yıl; özel bahçe tasarımlarından tadı merak edilen yenilebilir çiçeklere, çiçek bakımını ile ilgili atölyelerden çiçek tasarımcılarının canlı showlarına, farklı etkinlikler, gün boyu müzik ve çiçeklerin dünyasına adamış markaların stantları yer alacak.

Çiçek ve buket trendlerinin yakından takip edileceği festivalde baharın habercisi Hıdırellez ise, 5 Mayıs Cumartesi akşamı Ağırkapı Roman Orkestrası konseri ve dans gösterileri eşliğinde çiçekler ve dileklerle karşılanacak.

Ulusal ve uluslararası ruhu çiçekle buluşan birçok seçkin markanın yer alacağı bu buluşmada canlı çiçek tasarımları, konsept bahçeler, ünlü tasarımcılar ve özetle çiçekli her şey bizlerle olacak. İster bahçeniz ile ilgili merak ettikleriniz, isterseniz de vazonuza yerleştirmek istediğiniz bir buket çiçek olsun… Bahçe mobilyalarını mı merak ediyorsunuz, çiçek bakımı ile ilgili atölyeleri mi? Çiçekli lezzetlerin tadına bakmak mı, çiçekli çayınızdan bir yudum almak mı? Ya da dileğinizi çiçekli bir not ile Hıdırellez ağacına asmak mı? Hepsi ve daha fazlasının gerçek olması için Mayıs 2018’de FloralFest’e.

Bu konu hakkında fikriniz bizim için önemli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php