Çiçeklerinizi Şemsiyeleriniz Sulasın

Çiçeklerinizi sulamak için yağmur suyu kullanmaya ne dersiniz? Üstelik bahçenizdeki değil, evinizin içindeki saksılardaki çiçeklerinizi.

Take Care Umbrella Stand
Take Care Umbrella Stand

Yağmur suyu hasadı yapmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz ya da bunun için eviniz küçük olabilir. Fakat çiçeklerinizin yine doğadan gelen başka bir kaynakla beslemek isteyebilirsiniz. Yağmur suyu çiçeklerinizi besleyecek ve onlara iyi gelecektir.

Peki yağmur suyunu nasıl temin edeceksiniz? Bu sorunun cevabı Jerome Spriet’ta. Belçikalı bir tasarımcı olan Jerome Spriet’in, “Take Care Umbrella Stand” (Dikkatli Şemsiyelik) adlı tasarımı tam da sizin ihtiyacınıza karşılık veriyor. Geniş bir antreniz varsa ve şık bir tasarım isterseniz Jerome Spriet’in tasarımından ilham alabilirsiniz.

Üst kısmı askılık, alt kısmı saksı şeklinde tasarlanan obje, yağmur suyunun doğrudan saksılara akmasına olanak sağlıyor. Böylece hem siz şemsiye kurutma derdinden kurtulabilirsiniz, hem çiçeklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bu tasarımın benzerini ya da dilediğiniz bir şekilde olanını nalburda yaptırabilirsiniz. Çok malzeme gerektirmeyen bu ürün, pahalı da değildir.

Bu saksılık/askılıklar yalnızca şemsiyeler değil, yağmurda ıslanmış giysiler için de kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu