Çim biçme makinenizi akıllı telefon ile kontrol edin

Kablosuz çözümleri tüketiciyle buluşturmaya hazırlanan Bosch El Aletleri, Bahçe Serisi Indego Robotik Çim Biçme Makinesi için akıllı telefon uygulamaları ile uzaktan kumanda fırsatı sunuyor.

“LogiCut” ile kumanda edilebilme imkânı

Son 5 yılda 100’den fazla bahçe aletini piyasaya sunan Bosch, “LogiCut” navigasyon sistemli Indego Robotik Çim Biçme Makinesi ile dikkat çekiyor. Sensör teknolojisi ve akıllı yazılımı sayesinde sistematik olarak şeritte kalan Indego, gelişigüzel şekilde kesen alışılagelmiş robotik çim biçme makinelerine oranla yüzde 30 daha hızlı hareket ediyor. Indego 1200 Connect, test edilip onaylanmış “LogiCut” navigasyon sistemi ile bir akıllı telefon uygulaması sayesinde istenilen yerden, istenildiği zaman kolayca kumanda edilebiliyor.

Bosch’un önümüzdeki dönem en önemli yeniliklerinden bir de Lithium-ion akülerinin kullanımını profesyonel bahçe aletleri için geliştirmesi. Bu akülü ürünler, gerek yüksek performansı gerek %50 oranında düşük ses seviyesi ile benzinli profesyonel aletlere ciddi birer alternatif olacak.

Profesyoneller için kablosuz çözümler

Bosch’un ilerleyen dönemdeki en önemli yeniliklerinden biri de Lithium-ion aküleri, profesyonel bahçe aletleri ile geliştirmesi olacak.

Son yıllarda profesyonel kullanıcılar, kullandıkları aletlerde yüksek performans, uzun çalışma süresi, zorlu hava koşullarına dayanıklılık ve kolay kurulum beklentisi içindeler. Bununla beraber özellikle düşük ses seviyesi, düşük titreşim ve düşük emisyon beklentilerinin yüksek olması, ürünlerin günlük kullanımda sağlığa etkileri konusundaki bilincin arttığını gösteriyor.

Bosch El Aletleri’nin 2015 İlkbahar sezonunda, Batı Avrupa’da pazara sunulacak olan Lithium-ion aküler, gerek yüksek performansı, gerek yüzde 50 oranında düşük ses seviyesi ile benzinli profesyonel aletlere ciddi birer alternatif olacak.

36 Volt, 6,0 Amper Saat aküler, ilk etapta 2 çim biçme ve 2 tırpan olmak üzere toplam 4 profesyonel bahçe aletinde kullanılabilecek.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu