Çin Ürünleri Fuarı China Homelife 2017

Türkiye’nin en kapsamlı Çin ürünleri fuarı China Homelife, 1-3 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

800’den fazla Çinli firmanın ve 50 binden fazla ürünün yer alacağı China Homelife Fuarı, Çin’in deniz ticaretini güçlendirmek adına başlatılan ve dünyanın yüzde 63’üne ulaşılması hedeflenen “One Belt, One Road” projesinin de dünya çapındaki resmi platformu olma görevini üstleniyor.

Türk standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşya, hediyelik eşya, züccaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, lojistik, LED ve aydınlatma gibi ürünlerin yer aldığı fuar bu sene 15 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar, sırt çantası olabilen scooter kaykaylar, boyalar; ev ürünlerinden çamaşır makineleri, bahçe mobilya ve malzemeleri, laminant parkeler, evde çöp kokularına son verecek olan gıda atığı imha edici makine, tekstil ürünlerinden kadın şal ve aksesuarları, kadın ve erkek kıyafetleri, gelinlikler gibi birçok ürün bu fuarda yer alıyor.

Yer: İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy

Salonlar: 9 – 10 Hall

Tarih: 1- 3 Haziran 2017 Perşembe

Saat: 10.00 – 18.00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu