Command askı ve bantlar ile duvarlara çivi çakmaya son

3M’nin sunduğu Command askı ve bantlar, çivi çakıp duvarda delik açmaya gerek kalmaksızın duvarlara resim, poster, çerçeve gibi dekorasyon unsurlarını kolaylıkla uygulama fırsat sağlıyor.

İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi ürünler geliştiren 3M, okul dönemi için yeniden dekore edilen çocuk ve genç odalarında, Command cırt cırt bant ve askılar ile büyük kolaylık sağlıyor. Öğrencilerin odalarını hem resim, poster, film afişi ve çerçeve gibi dekorasyon unsurlarıyla gönüllerince süslemesi, hem de ders notlarını göz önünde tutması ve bunların yanı sıra odalarındaki düzeni de koruması Command cırt cırt bant ve askılar ile mümkün oluyor.

Command cırt cırt bantlar, duvarlara zarar vermeden resim, poster, çerçeve gibi ürünleri asmak ve asılan eşyaların yerlerini değiştirmek isteyenlere cazip bir çözüm sunuyor. 7 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen ve farklı boy seçenekleri bulunan cırt cırt bantlar, çıkarıldığında duvarlara hiçbir zarar vermiyor.

Çift taraflı yapışkanlı bantlar ile uygulanan Command askılar da yine benzer şekilde duvarlara zarar vermeden dekorasyon yapabilmek için alternatifler sunuyor. İstenildiği zaman çıkarılabilen askılar, duvarlarda çivi deliği oluşturmaması sayesinde büyük bir uygulama kolaylığı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu