Craig Bragdy Design Havuz Seramikleri

Craig Bragdy Design havuz seramikleri yüzme havuzu tasarımlarında yeni bir dönem başlatıyor. İstenilen renk ve modellerde tasarlanabilen el yapımı seramikler, üç boyutlu görünümleriyle de havuzlarda etkileyici bir atmosfer oluşturuyor.

Zengin renkleri, dokunma duyusuna hitap eden cilaları ve komplike desenleriyle ön plana çıkan tasarımlar kil, doku, oksitler, sırlar ve perdahlar kullanılarak yapılıyor. Tasarımların temelini müşterilerin beğeni ve isteklerinin oluşturduğu seramik modelleri, uygulanacağı mekanın renkleriyle uyum sağlayarak görsel bir bütünlük oluşturuyor.

Her tasarımın benzersiz bir bütünlüğe sahip olduğu seramikler, siparişi veren müşteriye özel olup başka hiçbir proje için kopyalanmıyor. Bu özellikle birlikte Craig Bragdy Design, kişiye özel yüzme havuzu tasarımlarını eşsiz kılarak, benzersiz bir görsel şov sergiliyor.

İngiltere Seramik Araştırma Merkezi onaylı yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı projeler, Craig Bragdy Design’ın deneyimli sabitleme ustalarının killeri, el yapımı çizimlerin üzerinde yine elle şekillendirmeleriyle oluşuyor. Şekillendirme işlemi sırasında sıvı kil ve oksitler kullanılarak üç boyutlu görünüm derecesi elde edilen tasarımlar, en ince dokulara kadar itinayla işleniyor.

İstenilen tasarımı oluşturan parça ve seramiklerin boyutları oldukça küçük mozaiklerden oluşarak en ufak detayın bile kusursuz bir şekilde işlenmesini sağlıyor. Her bir seramik pişirme işleminden önce dikkatle numaralandırılarak yapılacak modele göre düzleştirilip eserin karakterine uygun hale getiriliyor.

Pişirme uygulaması sonrasında ise eserin tamamı zemine düz bir şekilde çıkartılarak uzman sabitleyiciler tarafından işlenmeye başlanıyor. Ekstrem koşullar söz konusu olmadıkça tüm tasarım aşamaları, bir akış ve sürekliliğin sağlanması için tek bir bütün halinde gerçekleştiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu