Crate and Barrel Kutlama Sofraları

Crate and Barrel, tüm aile üyelerini bir araya getiren kalabalık sofraları stil ve şıklık katarak bir kutlamaya dönüştürüyor.

Aile buluşmaları ve yemek davetleriyle canlanan sofralar, hazırlanan özel yemekler kadar dekorasyon ve sunum stiliyle de dikkat çekiyor. Çiftlik evlerindeki mobilyalardan esinlenerek yapılan Pranzo yemek masası, 12 kişilik oturma kapasitesi ile kalabalık aile davetleri ve özenli sofralar için ideal seçenek oluyor. Çekmeceleri ve kilitlenebilir 3 dolabıyla geniş iç alan sunan Pranzo büfe ise, davetlere özel sofra takımlarını saklamak için yemek masası ile bütünlüğü sağlıyor.

Şık ve modern tasarımlar

Sofralarınızı hazırlarken yaşam alanlarında kullandığınız dekorasyon tekniklerinden de yararlanabilir ve lezzet sunumunuzu zarif ayrıntılarla taçlandırabilirsiniz. Masaya renk ve canlılık katacak çiçekleri, Weck’in farklı boylardaki kavanozlarında hayal gücünüzü katarak kullanabilir ve yaz havasını sofranıza taşıyabilirsiniz. Renkli sunumlarınızı vurgulamak için bembeyaz bir masa örtüsünü veya sofrada kullanacağınız çiçeklerle kontrastı sağlayacak renk seçenekleriyle, Helena serisinin keten peçete ve Amerikan servislerini tercih edebilirsiniz.

İçe doğru hafifçe çukurlaştırılmış sapları ve ayna parlaklığındaki görünümü ile Scoop çatal-bıçak ve servis takımları ile sofranızın zarafetini artırabilirsiniz.

Renklerle dinamizmi artırın

Hem yemek takımlarını oluştururken hem de servis tabaklarını seçerken farklı renkleri bir araya getirerek sofralarınızı modern dokunuşlarla buluşturmanız mümkün. Desenlerin ve sıcak renklerin yanı sıra pastel tonların da ön plana çıktığı sofra takımları, masa örtüleri, farklı kullanım alanlarına uygun bardak çeşitleri ve servis takımları, sofraları renklendirerek davetlerin vazgeçilmezi oluyor. Portekiz’de bir zanaatkârın usta ellerinde şekillenen Marin sofra takımlarını stil ve zevkinize göre karıştırmaya ve farklı renklerini bir arada kullanmaya ne dersiniz? Yarattığınız bu çarpıcı sunumu farklı boylardaki şamdanlar, peçete halkaları gibi şık aksesuarlar ve renkli dekoratif objeler ile zenginleştirmeyi ve farklılaştırmayı da unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu