Crate and Barrel Ramazan Sofralarını Süslüyor

Bayram keyfini çıkarmak için bir araya gelen kalabalık ailelere özel şıklık sunan Crate and Barrel, sofra düzenine önem verenlere farklı seçenekler sunuyor. 

Aile buluşmaları ve yemek davetleriyle daha canlı hale gelen bayram sofraları için hazırlanan özel yemekler kadar, dekorasyon ve sunum stili de dikkat çekiyor. Çiftlik evlerinden esinlenerek yapılan Pranzo yemek masası, bayram sofraları için de geniş ailelerin tercihi oluyor.

Özenli Sofralar için Şık ve Modern Tasarımlar

Bayram sofralarında günlük hayatta kullanılan dekorasyon tekniklerini de kullanmaya imkan veren Crate and Barrel, bayram sofralarına renk ve canlılık katacak olan çiçekleri farklı boylardaki kavanozlarda masada kullanma imkanı sunuyor. Helena serisinin keten peçete ve Amerikan servisleri ile sade bir şıklık isteyenler için ideal sofralar hazırlanabiliyor.

Bayram Sofralarında Renklerin Dinamizmi

Yemek takımları ve servis tabaklarını seçerken, farklı renkleri bir arada kullanmayı sevenler için modern desenler ve sıcak renkler ile pastel tonlarının ön plana çıktığı sofra takımları ve masa örtüleri hazırlayan Crate and Barrel, stil ve zevkinize göre, seçtiğiniz renkleri uyumlu bir şekilde kullanmanıza olanak veriyor.

Crate and Barrel, her zevke hitap edebilen önerileriyle, geleneksel Ramazan sofraları ve bayram kutlamalarını modernlik ile buluşturmak isteyenlere alternatif seçenekler sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu