Crate and Barrel’dan Bar Ürünleri

Crate and Barrel, profesyonelliği evlere taşıyan şık ve pratik bar gereçleri ile en lezzetli kokteylleri hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Evde parti vermeyi sevenler bilir, güzel kokteyl hazırlamak bir sanattır. Crate and Barrel, sevdiklerine keyifli kokteyl karışımları hazırlamak veya dostlarını stil sahibi bir hediyeyle mutlu etmek isteyenlere profesyonel bar gereçleriyle ilham veriyor.

Aaron Probyn tasarımı “Orb miksoloji serisi”, unutulmaya yüz tutmuş nostaljik kokteylleri evlerde yeniden canlandırıyor. Londralı tasarımcı tarafından bakır, altın ve gümüş renklerde hazırlanan Orb serisinde modern tasarımlarda içki ölçekleri, shaker’lar, buz kovaları, kokteyl kürdan setleri, bardaklar ve profesyonel bir bar için gerekli olan tüm malzemeler en şık haliyle karşımıza çıkıyor.

İçki ölçekleri ile kokteyllerin sertlik oranını belirleyebilir veya akasya ağacından yapılmış kokteyl tokmağı ile bitki ve meyveleri ezerek içecekleri taze aromalarla lezzetlendirebilirsiniz.

Profesyonel bir barda bulunması gereken tüm aletlerin tek bir üründe buluştuğunu hayal edin… Carter McGuyer’ın Crate and Barrel için özel tasarladığı ‘Carter Bar Gereçleri Seti’nde bulunan şişe açacağı, limon kabuğu rendeleyici, yumuşak peynir bıçağı ve peynir dilimleyici gibi ürünler, konuklarınız için yaratıcı kokteyller ve beraberinde şık sunumlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. McGuyer’ın bar gereçleri koleksiyonu, mükemmel bir kokteyl için ne gerekiyorsa bir arada sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu