Crate and Barrel’den Banyolara Özel Öneriler

Crate and Barrel, kişisel banyolar için tasarladığı ürünler ile konfor ve şıklığı bir araya getirmeyi amaçlıyor.  

Spa Dinginliğispa-banyolar

Banyolarına spa dinginliği katmak isteyenlere çeşitli fikirler sunan Crate and Barrel, küçük düzenlemeler ile konforlu, şık, ihtiyaçlara ve stillere uygun bir alan oluşturma konusunda fikirler sunuyor.

Kullanıcılara yorgunluklarını üzerlerinden atabilecekleri, negatif enerjiden arınabilecekleri bir banyonun dekorasyonu konusunda ipuçları veren Crate and Barrel,  Mark Daniel tasarımı dumanlı kahverengi meşeden yapılmış, panjurlu kapağı sayesinde kişisel eşyaların saklanabildiği, açık rafları ile günlük eşyaların göz önünde tutabileceği banyo dolabını öneriyor.

Spa dinginliği ve doğal ahşap kokusunun hasır sepetlerle yapılmış farklı bir düzen ile mümkün olacağını belirten Crate and Barrel, havlu, tuvalet kağıdı, peçete ve konuk havlularının düzenlenmesine yardımcı olurken, Buri ağacından elde edilen lifler ve rattan kullanılarak el işçiliği ile örülen Sedona 2’li sepet setini ve dikdörtgen kapaklı sepeti önererek, spa dekorasyonunu tamamlıyor.

Deniz Esintisideniz-esintisi-banyolar

Banyolarında deniz esintisi yakalamak isteyenler için de önerilerde bulunan Crate and Barrel, istiridye kabuğu ayaklı dekoratif obje, el yapımı deniz kabuğu mumu ve sanatçı Michael Wilett’in bir iskeleyi onarırken kumsalda gördüğü istiridyelerden esinlenerek yaptığı “Oyster Shimmer Baskı” tablo ile bu konsepti yakalamayı amaçlıyor.

Crate and Barrel aynı zamanda dekorasyonda, okyanusun mavi renklerinin hâkim olduğu farklı ebatlardaki seramik balık dekoratif objeler ile su altının gizemli dünyasını banyolara yansıtmayı hedefliyor.

Özel Konuklar için Önerilerrenkli-havlular

Konuklarına kendi evindeymiş hissi vermek isteyenler için ise Crate and Barrel, renkli havlu modellerini, peştemalleri ve özel ahşap diş fırçalarını öneriyor. Crate and Barrel her tarzda farklı dekorasyon önerileri ile stresten uzak, şık ve modern banyolar yaratmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu